Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Történt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Történt már olyan veletek, hogy egy pasi azután lett számotokra kívánatosabb, hogy megtudtátok hogy nagyon szép a barátnője vagy volt már nagyon szép barátnője?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 08:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
* megtudja, hogy a barátnőm vagy az volt Palvin Barbi, *
2021. júl. 13. 09:18
 12/20 A kérdező kommentje:

“ Egyáltalán nem. Aki velem megcsalna mást, az engem is ugyanúgy megcsalna, mert ilyen a jelleme. Gerinctelen ember pedig nem kell. ”


Akkor neked is leírom külön, hogy azt a részt, hogy megcsalna veled bárkit is vagy egyáltalán vetne e rád egy pillantás is, olyan értelemben, azt már valamiért Te képzelted oda a történethez.

2021. júl. 13. 09:20
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem olvastam el a válaszokat, de nálam nem számít az ilyesmi. Ha jelenleg is párjs van, akkor meg se kívánom, ha szingli és szimpatikus, akkor meg az exei teljesen hidegen hagynak
2021. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tyű, bazdmeg, te most nagyon el vagy tévedve. Novellákat írsz, teljesen ellentmondásosan és tökre nem érted meg, hogy nem érdekel az előző barátnője külseje.
2021. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
35%
Akit akarok mindig megszerzek..Akár van párja,akár nincs..:-)
2021. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Én aztán megértem.


Csak amikor ide keveritek ezt a hülyeséget, hogy “ Aki velem megcsalna mást, az engem is ugyanúgy megcsalna, mert ilyen a jelleme. Gerinctelen ember pedig nem kell. ” azt nem tudom elfogadni, mivel a kérdéshez semmi köze…

Nem tudom, hogy miért feltételezitek ezt.


Nincs ellentmondás.

2021. júl. 13. 09:44
 17/20 anonim ***** válasza:
48%

Oké, oké. Szóval röviden, lefordítva a konyhanyelvedre:

Nem, egyikünknek sem lesz vonzó attól a pasi, hogy a barátnője vagy az exe modell szépségű volt.


De gondolom ebbe nem fogsz beletörődni és addig nem fogadod el senkinek sem a válaszát, amíg azt nem írja amit hallani szeretnél.

2021. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Elfogadom, amit írsz.

Ebbe a részébe sohasem kötöttem bele…


Most akkor viszont megint belekötök valamibe, ami ismételten nem azt jelenti hogy ne fogadnám el a Te álláspontodat:


Te összességében a női társadalom nevében beszélsz, ezzel a HSZ-el már a második alkalommal.


Ezt ne tedd! Beszélj szépen a magad nevében…


Ezzel együtt felfogtam amit írsz, oké.

2021. júl. 13. 09:52
 19/20 anonim ***** válasza:
32%
Nálam máshogy volt..Bejött a munkahelyem egy házas pasi meg a felesége is..A pasit be tudtam fűzni,majd nagy nehezen a feleséget is mert Bi hajlama volt..1x titokba dugtam mind a kettővel..Aztán úgy alakult hogy elmentünk együtt céges buliba s felvetettem nekik a 3-ast..Mindkettő azt hitte a másik most lesz velem 1x..Oltári szex volt..Az ő házasságuk jobb mint esdig bármikor..S gyakran nyomjuk hármasba..:)
2021. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
68%

Hu de sok itt a terézanyu!Aztamindenit micsoda erények bugyognak a felszínre!!

Szolidaritás!

Oda ne szaladjak mindjárt!

Régi igazság,hogy a legtöbben egymással rivalizálva versenyt öltözködnek,meg sminkelnek.Nem is a pasik miatt,hanem a többi nővel szemben!!Mindig a másé kell!Ekkor vagy megy a fikázás irigységből vagy überelni akarja a másikat!

Akkor majd pont ez lenne itt a kivétel mi?

Hehe

2021. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!