Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez tényleg így van csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így van csajok nők? Amelyik lánynak van segge annak nincs melle illetve fordítva nincs melle segge méretre gondolok

Figyelt kérdés
2021. júl. 13. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát pár múltbéli csajomból kiindulva ez nagyon nem így van.
2021. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem így van. Persze, biztos van, akin ilyenek a felállások, de vannak, akiknek jó mellük és jó seggük is van.
2021. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem:D a mell az mondhatni genetika, nem tudsz változtatni rajta (hacsak nem műtéttel ugye), viszont popsit tudsz magadnak összeedzeni:D nekem pl a mellem az egész jó, C kosaras, popsim meg sosem volt kifejezetten nagy vagy formás, de azért nem is totál lapos volt. 4-5 hónapja kifejezetten popsira edzek és még én is meglepődtem mennyire jó fenekem lett:D már volt ismerős is aki megjegyezte:D szóval simán össze lehet hozni a nagyobb mell-fenék kombót
2021. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem momentán egyik sincs ,úgy hogy kivétel vagyok sajnos. :-)Jó nem ennyire durván,de a cicim mint egy kisebb alma kb.fenekem meg olyan lapos.
2021. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden nőnek van melle és segge is.
2021. júl. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs mellem de genetikából adódóan a szülés után meg fog maradni. Fenekem van szóval lesz ilyen kombó h mind2 megvan csak nem most.
2021. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Nagy vonalakban így van. (annak ellenére, hogy mindannyian tudnánk sorolni a kivételeket) A többség nem egyforma arányban halmozza a zsírt, hanem a teste valamelyik részére jobban, másikra kevésbé. A nagy mellű nők gyakran felső testre hajlamosak hízni, a nagy fenekű nők gyakran inkább a test alsó részeire.
2021. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem B kosaras mellem van, a csipő méretem meg 85-ös.

Nem hatalmas méretek, de nem lehet azt mondani lapos vagyok.

2021. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!