Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyant mindig olvasoky hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyant mindig olvasoky hogy a férfi kielégül, elalszik és a nőnek ez rossz. Van ilyen fordítva is? Na nem gyakori esetre gondolok, hanem nagyritkán. Előfordul, hogy a nő elalszik, miután ő kielégült?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, de érdekelne...
2017. nov. 8. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Ők a fadarabok, vagy az önelégült r..bancok.
2017. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
igen vannak önző nők is
2017. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem önzőség meg bunkóság kérdése, amúgy. Nők körében azért ritka az ilyesmi, mert teljesen más biológiai folyamatok mennek végbe a férfiban és a nőben a szexuális együttlét során. Az orgazmust követően a férfiak arousal-szintje teljesen lecsökken, nekik regenerálódási időre van szükségük, ezért lesznek fáradtabbak, passzívabbak, gyengébbek szex után, mint a nők, akik inkább felpörögnek az orgazmus hatására.
2017. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
97%
Biztos van ilyen is, de azért az előbbi gyakoribb szerintem. Egyszerűen azért, mert a férfi úgy van összerakva, hogy élvezés után drasztikusan esik az ereje, kedve. Míg a nőt a természet úgy alkotta meg, hogy akár egy vagy több orgazmus után is még élvezi a szexet, egészen addig, amíg a párja el nem megy benne.
2017. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom azt elképzelni,hogy egy lány szex közben elaludjon amikor dolgoznak rajta.Lehetetlen.
2017. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem is szex közben gondoltam...
2017. nov. 8. 12:28
 7/11 anonim ***** válasza:
En el szoktam aludni egy hatalmas orgazmus utan.
2017. nov. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

van. de a nőknek nagyon fontos az utójáték is! Kevés pasi tudja - és még kevesebb csinálja!


40/F

2017. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy pl. a férfi kielégíti a nőt valamilyen módon, aztán simogatja/összebujnak/fekszenek egymás mellett, aztán elalszik mielőtt még a férfinak is jó lenne.
2017. nov. 8. 12:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

van, én két esetet éltem át:

- a csaj halál fáradt volt már, de nagy unszolásra beleegyezett a szexbe, a felénél bealudt (nem csoda :)

- a páromat nagyon nagyon hosszú ideig kényeztettem, előjáték, petting, orál, játékszerek, minden amit el tudsz képzelni és akkora orgazmusokat élt át, hogy egy idő után feladta és fáradságtól bealudt.

2017. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!