Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szakítsam meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsam meg a kapcsolatot vagy pont hogy lépjek valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akinek lassan 1 éve van egy barátnője, valahogy ebben az évben velem is szorosabb, közelebbi kapcsolatba került.Néha chaten is átjött a dolog, de élőben, a találkozásunkkor derült csak ki igazán, hogy tapintható köztünk a szexuális feszültség. Mindig kereste az alkalmat, hogy hozzám érjen, bepróbálkozott hogy hogy reagálok rá ha meg akarna csókolni és azt mondta nekem hogy fogadjunk hogy azért nem merek hozzáérni mert félek a barátnőjétől. Nem szeretnék szerető szerepben, megcsalási alanyként szerepelni, viszont én is nagyon vonzódom a sráchoz. Ha őt nem érdekelném mert van valakije akkor elnyomnám magamban, de azt látom hogy ő is keresi a flörtölési alkalmakat meg hogy hozzám érhessen. Azon is gondolkodtam hogy lehet nem szereti a barátnőjét..

2021. júl. 13. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell a döntést meghozni, de én biztos nem akarnék a harmadik lenni a történetben. Meg én sose kezdenék olyan fiúval akinek barátnője van.

Ha viszont abban reménykedsz, hogy szakít a barátnőjével érted, azt már megtette volna. Ilyen nem lesz.

Meg tegyük fel lenne köztetek valami, és mondjuk szakít is a barátnőjével, utána helyetted is talál egy másik ilyen lányt, akkor átélheted milyen volt a barátnőnek.

Szerintem az ilyen fiúk, akik több vasat tartanak egyszerre a tűzben, sose érik meg a fáradságot.

Remélem tudtam segíteni! :)

2021. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy amíg van barátnője, addig semmi esélye nálad és álljon le a nyomulásával. Barátnő mellett más csajokat szédíteni nagyon gáz. Ha esetleg szakítana a barátnőjével és összejönnétek, gondolja arra, hogy ugyanezt veled is megcsinálhatja simán (azt, hogy melletted más csajoknál is próbálkozik).
2021. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem'tom hány éves vagy, de pár hasznos infó a férfiakról. Sokkal több nőt meg akarnak dugni mint amennyivel járni is akarnak. Attól hogy egy pasi félrekúr a nője mellett még nem biztos, hogy ott akarja hagyni.

Asszem' ennek fényében már érted hogy miről írt az #1-es, #2-es hozzászóló (és tökéletesen igazuk is van).

2021. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen döntés elé állítanám a helyedbe és kés, kiderül mi a helyzet. Ha jön a makogás, hogy nem ilyen egyszerű, nehéz szitu ez blablabla... akkor viszlát.


29/f

2021. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki írta hogy a férfiak több nőt akarnak meg... mint akivel kapcsolatot, azért én ilyen csajjal ugyan úgy találkoztam. Szerintem beszélj vele és sajnos választani kell mert te sem örülnél ha valaki ha lenne) a párodra így rányomulna.
2021. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne adjon lehetőséget csalásra. Nem hű a barátnőjéhez, és el akar téged kavarni. Talán jó barátja neked, de nézd meg, hogyan viselkedik először a barátnőjével.
2021. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!