Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akik szimpatikusak és a komoly kapcsolatot is el tudnám velük képzelni ők pont alkalmikat keresnek?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben én vagyok a nő és férfiakat keresek. 😂👌 Csak én nyúlok mindig mellé ?

2019. jan. 20. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem nálad van a gond, manapság sokan nem akarják lekötni magukat, olyat kell találnod aki igen :) 28/F
2019. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Ez a nők egyik fő dilemmája:

Sikeres de nehezen betörhető férfit, vagy kevésbé sikeres de jól háziasítható férfit válasszanak.


Némi tanakodás után a legtöbben úgyis az elsőt, és az azzal járó sok sírást választjátok 😁

2019. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Gondold végig logikusan. A pasik akik neked kellenének olyanok, akik a lányok nagyrésze akarna magának?

Ha igen, megvan a válasz.

Ha nem, akkor lehet, hogy mellényúlsz folyton.

2019. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Most tegyük fel. Van a jelenlegi álláspont szerint egy olyan férfi aki felé érdeklődöm és ő is felém . Kiderült, hogy nemrég szakítottak az exével , ami kb. 1 éves kapcsolat volt. Egész eddig nem tért ki arra mit is szeretne, sőt, nagyon úgy tűnt, hogy komolyabbal is megpróbálkozna, hiába ez a szakítás. 😀 Ma jön azzal, hogy de ő alkalmit keres és nagyon szeretné ha az az alkalmi én lennék - viszont én megmondtam neki , hogy az alkalmiba nem szívesen megyek bele mert minden napra kaphatnék ha akarnék és számomra abba semmi jó nincsen. Tudok arról, hogy alkalmijai vannak és ő is tudja, hogy nekem is van egy kapcsolatom ami több mint szex de kevesebb mint párkapcsolat. Komolyan mondom nem tudom eldönteni már ezt a logikát vagy inkább gondolkodás menetet a pasiknál 🤣👀🤷‍♀️ Most hagyjam vagy beszéljek vele továbbra is?? Mert ugyebár sok esetben van az , hogy a pasik hiába akarnak alkalmit abból simán lehet több mint szex. Férfiak és nők válaszát is várom szívesen . 😂
2019. jan. 20. 15:33
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sok privát jött. Nem kérek privátban sem kérdéseket és válaszokat sem. Vagy ide nyíltan írjatok vagy sehogy! 😀 leszögezem a kérdésekre a válaszokat , hogy nem voltam alkalmissal még és nemis szeretnék. Egy férfival voltam eddig , vele már 3 éve lassan . Márcsak “ szexnél több de kapcsolatnál kevesebb “ dolog van, de ez így nekünk most jó - közben nézek kifelé, ismerkedem , mert a kezem nincsen megkötve és fiatal is vagyok. 🙂
2019. jan. 20. 15:35
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

“Ő is tudja, hogy nekem is van egy kapcsolatom ami több mint szex de kevesebb mint párkapcsolat”


Talán taktikai hiba volt elárulni ezt neki, nem gondolod? Miért vállalna ő párkapcsolatot, ha tudja, hogy teged anélkül is rendszeresen meg lehet kapni szexre? Miért ajánlana ő többet, mint a jelenlegi partnered?

2019. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

Jóval a kategóriád felett ismerkedsz. A nagyon jó pasiknak jó vagy 1-2 menetre. De mivel ők bármelyik lányt megkaphatják, bolondok lennének komoly kapcsolatba lépni veled. Ha valamelyik mégis, az egy életen át csalni fog.

Ha nem csak alkalmi punci akarsz lenni, kénytelen leszel átlagos férfiakkal ismerkedni. Ez nehéz lesz, hisz átlagon felüli nőnek gondolod magad. Pedig nem vagy az.

2019. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#7.

Ezt egész pontosan ma árultam el neki, és abszolút nem kap meg senki sem csak azért, hogy pár percre jól érezzem magamat. Mint írtam nem voltam eddig mással , pedig bőven akadt az utamba férfi. Nem vagyok könnyűvérű.

#8.

Abszolút nem gondolom magamat többnek , mint ami vagyok, és nemis keresek átlagnál többnek kinéző férfiakat. Nem tudom miből vetted le, hogy mégis hogyan nézhetek ki. 😀 De lehet van ilyen képességed! 👏

2019. jan. 20. 16:11
 10/17 anonim ***** válasza:

Lehet azért, mert köztünk, hímneműek között sok a suttyó, ahogy a csajok körében is :D

Biztos találsz olyat, aki nem csak alkalmit akar. Én sem az az alkalmi szerető vagyok, csak én nem biztos, hogy szimpatikus lennék :D

Jó keresgélést :D

2019. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!