Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor belémszeretett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor belémszeretett a szexpartnerem, vagy nem? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Adott egy csaj, egyik legjobb haverom barátnőjének az egyik legjobb barátnője. Így ismerkedtünk is meg, összefutottunk párszor házibuliban, stb. Egy átlagos kinézetű, de nagyon tüzes, életrevaló csajról beszélünk. Elkezdtünk ismerkedni, és arra jutottunk, hogy a szex hiányzik mindkettőnknek nagyon, ezért összejárunk dugni. Ez így is van hónapok óta, hetente 1-2 alkalommal felmegyek hozzá, lenyomunk 1-2 menetet, sokszor ott is alszok, beszélgetünk, stb. Abszolút barátnő feeling.

Én már az elején tudtam, hogy nem tetszik a személyisége a csajnak, és nem szeretnék vele semmi komolyat, ezt el is mondtam neki. Ő is megerősítette, hogy ő szingli akar lenni, és nem is kell neki pasi, csak szüksége van neki is arra, mármint a szexre. Itt tenném hozzá azt, hogy vannak problémák, mert gyorstüzelő vagyok, és egyszer sem tudtam még csúcsra juttatni, de azt mondja, őt ez nem zavarja, és imád velem lenni. Nem értem.

Közben a haverom és a barátnője szervezik a programokat, közös ivászat, vacsi, kiruccanások. És már többször is megesett, hogy a csaj könyörgött nekem, hogy menjek már én is, mert mennyivel jobb, ha én is ottvagyok. És az ilyen prgramoknál mindig úgy viselkedik, mint aki totál belém van zúgva. Hétvégén voltam vele kettesben ugye, kérdeztem, hogy akkor működik ez a szex, és más semmi dolog? És azt mondta persze persze, nagyon jó így... De nem tudom. Közben annyira hiányzik egy stabil társ nekem is, hogy még benne is lennék, hogy járjak vele.. Szerintetek? Túlkombináltam, túl sokat látok a dologba? 25f



2021. júl. 13. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Mi? Az előbb azt mondod hogy nem kellene a csaj, aztán meg azt hogy mégis kellene csak nem tudod mit gondol.
2021. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha rendszeresen szexeltek, együtt alszotok, és néha közös program is van, akkor ez miben tér el egy párkapcsolattól?

Sosem értettem.

Valószínűleg a lány se, próbálja kitolni a határokat, barátnő akar lenni.

2021. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ebbol az jon le, hogy o benne lenne kapcsolatban is, csak nem meri neked megmondani. Itt sztem neked kell lepned, ha akarsz tole tobbet, mondd meg.
2021. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
De ha nem tetszik a személyisége miért is járnál vele?
2021. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor el kene dontened, hogy mit is akarsz pontosan, mert te is bizonytalannak tunsz.


Ha mar tudod, akkor meg aszerint lepni. Mivel te mondtad neki tobbszor is, hogy nem szeretnel tobbet, ezert varhatoan nem fogja o felhozni, hogy o tobbet is szeretne. Ha oda van erted, akkor nem akarna elrontani ezzel azt, hogy veled tudjon lenni, orulhet annak is ami most van.


Szoval ha biztosan egyutt akarnal lenni vele, akkor szerintem is neked kene lepned, bar ezt a "jo lenne mar valaki" hozzaallast nem dijaznam a reszedel, tekintve hogy a szemelyisege a lanynak nem tetszik neked. "Ha nincs lo, jo a szamar" alapon nem mennek bele en akkor sem, ha nagyon szeretnek egy kapcsolatot.

2021. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ááá nem tudom én se. Egyrészt nyilván imponál nekem is az, hogy bejövök neki, úgy érzem, és ez is tetszik. A másik, amibe csak most gondolok bele jobban a válaszok után, az az, hogy végülis én is mindig jól érzem magam vele, csak még az elején kitaláltam, hogy nem tetszik a személyisége, nem tudom (tényleg nem, de mégis jólérzem magam vele, értitek..)

"Ha rendszeresen szexeltek, együtt alszotok, és néha közös program is van, akkor ez miben tér el egy párkapcsolattól?"

De végülis tényleg. Néha az az érzésem, hogy a haverom barátnője csak azon dolgozik, hogy összejöjjünk. De olyan rafináltan csinálja, hogy nem vagyok ebben sem biztos.

2021. júl. 13. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, hogy csak tul hamar probaltad megitelni ot (ami nem egy jo tulajdonsag, de legalabb rugalmas vagy a velemenyeddel kapcsolatban).


Ha mindketten jol erzitek magatokat egymassal, akkor miert nem probaljatok meg?

2021. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják "kötetlen laza" kapcsolat, kb. most egy ilyenben vagytok, csak nincs kimondva. Azt mondanám tegyetek egy próbát, de nem kell írásbeli nyomtatvány hozzá. Simán csak amikor olyan program van legközelebb, hogy a csaj is ott van és invitál akkor menjetek együtt és kész. Nem az adja egy kapcsolat tartalmát hogy kijelentik, meg hivatalos okmányirodai bejegyzést kaptok, hogy "maguk együtt járnak" hanem a tartalma.
2021. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: mi lett végül? :) beszéltél erről a csajjal?
2021. júl. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9es

Nem. Ma megyek át hozzá, a szokásos programra, de nem hiszem, hogy felhozom a témát.

2021. júl. 15. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!