Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor belémszeretett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor belémszeretett a szexpartnerem, vagy nem? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Adott egy csaj, egyik legjobb haverom barátnőjének az egyik legjobb barátnője. Így ismerkedtünk is meg, összefutottunk párszor házibuliban, stb. Egy átlagos kinézetű, de nagyon tüzes, életrevaló csajról beszélünk. Elkezdtünk ismerkedni, és arra jutottunk, hogy a szex hiányzik mindkettőnknek nagyon, ezért összejárunk dugni. Ez így is van hónapok óta, hetente 1-2 alkalommal felmegyek hozzá, lenyomunk 1-2 menetet, sokszor ott is alszok, beszélgetünk, stb. Abszolút barátnő feeling.

Én már az elején tudtam, hogy nem tetszik a személyisége a csajnak, és nem szeretnék vele semmi komolyat, ezt el is mondtam neki. Ő is megerősítette, hogy ő szingli akar lenni, és nem is kell neki pasi, csak szüksége van neki is arra, mármint a szexre. Itt tenném hozzá azt, hogy vannak problémák, mert gyorstüzelő vagyok, és egyszer sem tudtam még csúcsra juttatni, de azt mondja, őt ez nem zavarja, és imád velem lenni. Nem értem.

Közben a haverom és a barátnője szervezik a programokat, közös ivászat, vacsi, kiruccanások. És már többször is megesett, hogy a csaj könyörgött nekem, hogy menjek már én is, mert mennyivel jobb, ha én is ottvagyok. És az ilyen prgramoknál mindig úgy viselkedik, mint aki totál belém van zúgva. Hétvégén voltam vele kettesben ugye, kérdeztem, hogy akkor működik ez a szex, és más semmi dolog? És azt mondta persze persze, nagyon jó így... De nem tudom. Közben annyira hiányzik egy stabil társ nekem is, hogy még benne is lennék, hogy járjak vele.. Szerintetek? Túlkombináltam, túl sokat látok a dologba? 25f



2021. júl. 13. 21:46
1 2
 11/11 anonim válasza:

Kedves kérdező, mint nő annyit tudok neked megsúgni hogy ha csak a szex miatt járnék össze egy pasival de az nem tud eljutattni a csúcsig akkor valamilyen szinten érzelmileg is mutatom kell valamit felé. Igaz nem kell minden szexnek orgazmussal végződnie egy rendes kapcsolatban ez előfordul, de amikor csak a szex miatt jár össze az ember az orgazmus az egy fontos tényező.

A másik az érthető hogy neki és neked is hiányzik a szex és így találtatok úgymond egymásra,szimpi a csaj de a személyisége off. Viszont ezek ellenére a saját szavaidat cáfolva azt írod hogy talán benne lennél vele egy kapcsolatban mert hiányzik mellőled egy társ az azt mutatja, hogy nem csak ő, hanem már te is el kezdtél valamilyen szinten kötődni hozzá.

Érdemes lenne rá kérdezni a csaj tól is hogy ő mit gondol, mivel ez szinte egy kimondatlan inkább szex oldalú kapcsolat. Elég nagyot lehet vele csattani ha egyszer valamelyikőtök azt mondja hogy szevasz a másik fél meg úgy képzeli ezt már mint egy rendes kapcsolatot. Kommunikáció! Egyébként néha kell ilyen laza alkalmi dolog is. A továbbiak érdekelnek szóval majd kérünk fejleményeket!

2021. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!