Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A gésagolyó csak arra való,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gésagolyó csak arra való, hogy a lány szűkebb legyen, ezáltal a fiúnak jobb legyen? Vagy a lány számára is jó érzés?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, bocsi, tapasztalatlan vagyok a témában.

2021. júl. 14. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a lánynak is jobb érzés ha szűkebb, mert így intenzívebben érzi.
2021. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És amíg bent van, addig is? Vagy addig kényelmetlen?
2021. júl. 14. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A golyót a nő élvezi is ha játszik vele.
2021. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem arra való hogy mellé rakják a phaszt!
2021. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyizmok erősítésére találták ki 🤷‍♂️
2021. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Mármint mitől lenne szűkebb? Ezt klasszikusan a hüvelybe teszik, nem a popsiba. Ha hüvelyben van, akkor mellé akarod berakni a péniszt? Mert az elég durván hangzik:D

Elvileg ennek a hüvelyi izmok erősítése a célja

2021. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, nem, nem gondoltam arra, hogy mellé kéne rakni a fiú farkát. xd Csak hülye vagyok a témához, igen, én is azt olvastam, hogy a hüvely izmok erősítésére van, csak azt azzal kapcsoltam össze, hogy azt hittem, attól szűkebb lesz a lány. De ha nem, akkor mire jó?
2021. júl. 14. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten szűkebb lesz, hanem rá tud szorítani a péniszre, a szorítás hatására húzódik össze a hüvely, így ilyenkor valóban szűkebb, tehát mind a két fél számára erősebbek lesznek az ingerek. De az alapállapota a hüvelynek valójában nem igazán változik. Ez olyan, mintha marokerősítőt használnál. A markod se kisebb, se nagyobb nem lesz tőle, viszont a szorításod igen. :))
2021. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8asnal a jo valasz🙃

Amugy igen, jo erzes amig bemt van foleg ha mozogsz😁

2021. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!