Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmentünk a pasimmal egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentünk a pasimmal egy hétvégi házba ahol végre kettesben lehettünk.Semmit nem csinált,nem közeledett hozzám.Ha én közeledtem felé akkor elutasító volt.Úgy jöttünk haza,hogy nem történt semmi.Pedig direkt azért mentünk.Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 21:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

:( Hogy bánhat valaki így egy nővel...

Én is ismertem ilyen férfit, aki lószart sem csinált amikor minden lehetőség adott lett volna, a lány meg teljesen ki volt éhezve.

2021. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen nincs. :D Biztos hogy pasi?
2021. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kifogtam egy hasonlò pasit..

2 eselyt is kapott tőlem mert szerettem.. de utolag eleg megalazò volt.

Az elso kozos hosszu hetvegen hozzam se nyùlt, pedig elotte egyutt wellnesseztunk.

Ra 2 hetre nyaralni mentunk 5 napig szinten hozzam se nyult, pedig kezdemenyeztem. Probaltam oszinten beszelni vele, vegul sazkìtas lett.

Mint nő eleg megalazo volt..foleg hogy o volt az elso pasim

2021. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem kérdezed meg tőle??? Ha ad valami épkézláb magyarázatot akkor átgondolod maradsz-e vele. Ha nem akkor legközelebb majd férfivel kezdesz és nem gyerekkel.
2021. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én bármikor megduglak
2021. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd inkább és ne erőltess semmit. Egy nő inkább kéresse magát egy kicsit és legyen nehezebben kapható. Ha szeretné és veled akar lenni, akkor dolgozzon meg érted legalább egyszer. Utána legyen minden kölcsönös, de nehogy már te könyörögj a szexért.

Inkább várnék az első alkalommal, minthogy gagyi legyen vagy utána egyből elhagyjon! Anno így is tettem és 19 éves koromban veszítettem csak el, amikor találtam egy olyan embert, aki a tenyerén hordoz és kölcsönös a szeretet.

N

2021. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!