Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez megcsalásnak számít vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít vagy csak én reagáltam túl?

Figyelt kérdés

10éve vagyunk együtt. Én 31 a férjem 33 éves. Vannak hullámvölgyek amikor unalmas a szex de mindig sikerült feldobni.

A férjem kitalálta, hogy párcsere nélkül szexeljünk egymás mellett egy baráti párral.

Nem tetszett az ötlet és picit össze is vesztünk. Ha belemegyek egy ilyenbe rámehet a házasság? Vagy már unna engem és ezért akar más nőt látni?


2021. júl. 15. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Neked kell eldönteni mi fér bele, én nem mennék bele.
2021. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
igen,unhat,10 év után simán.f
2021. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ez egyáltalán nem megcsalás. Mi fiatalon csináltuk ezt egy baráti párral, akkor sem éreztem megcsalásnak. Ez olyan dolog, minthogy izgató, ha olyan helyen szexeltek, ahol akár meg is láthatnak. Más előtt szexelni szimplán csak izgalmas sokaknak, hiszen nagyon más, mint a hálószobában az ágyban, csukott ajtó mellett. A helyedben én biztos belemennék, ha van ilyen baráti párotok, aki szintén, mert ez egyáltalán nem egy rossz vagy elítélendő dolog, szóval miért ne?
2021. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

Figyelj szerintem egy ilyen nem lenne megcsalás, mivel ha összejön abba te is beleegyezel, hisz ott kell lenned a helyszínen:D

Szerintem a férjed nagyon rendes, hogy ilyesmit vetett fel és véleményem szerint ez egy jó megoldás lehetne. Azért mégsem egy másik nőt akart megdugni vagy a hátad mögött ment el és csalt meg. Ezt szerintem értékelned kellene és nem szabadott volna ennyire összeveszni vele.

Ahogy én látom ez egy kis izgalmat csempészhet a dologba anélkül, hogy bárki ténylegesen megcsalná a másikat, hisz csak nézelődnétek közben. 10 év kapcsolat elég hosszú idő, a korotok alapján nagyon fiatalon állapodtatok meg, gyakorlatilag a legjobb és legizgalmasabb éveiteket töltöttétek kapcsolatban. Szerintem a férjed nagyon aranyos lehet, mert ha csak ennyire vágyik akkor messze jobb ember, mint a férjek 90%-a. Ugyanis én azt látom, hogy mindenki szanaszét csalja a párját ilyen fillére ribizlikkel. A tied meg valószínűleg hűséges, mivel ha megcsalna, nem is vetne fel ilyenek neked, mert menne és inkább megdugna valakit. Szóval mivel hűséges, ezért kérdezett meg téged a dologról, ráadásul olyan ötlettel állt elő, ahol szintén nem akar téged megcsalni. Tudom hogy elsőre vadnak hangzik az ötlet, de kicsit lazulj be, 31 éves vagy, fiatal. Gondolj bele hogy mikor megismertétek egymást akkor is ilyen befeszült voltál? Biztos hiányzik neki is a lazább, belevaló éned.

Azt hogy megunt-e, szerintem felesleges boncolgatni. 10 év kapcsolat után teljesen természetes, hogy már nem olyan izgalmas a szex. Még akkor se, ha te vagy a világ legjobb és legperverzebb nője, akkor is 10 év nagyon hosszú idő ugyanazzal az emberrel. Te is leírtad, hogy szerinted is unalmas a szex néha. Ezzel semmi baj nincs, hiszen ez teljesen természetes és mint ahogy látod a férjed se megcsalni akar, hanem egy kis izgalmat belecsempészni a dolgokba. Szerintem legyél nyitott, legalábbis ennyire még belefér:) kétlemc hogy erre rámenne a házasságotok. Arra inkább, ha mindig mindenre nemet mondasz és unalmas lesz a szex és emiatt vagy félremegy a párod vagy alig fogtok szexelni egymással.

Én a kezemet összetenném, hogy ilyen korrekt férjem legyen. Mert mint mondtam én csak azt látom, hogy a férfi ismerősök 90%-a 18 éves csajokat szed fel a neten és őket dugja meg, aztán megy haza a feleséghez mintha misem történt volna.

Kicsit lazulj be, legyél kicsit őrült, bevállalós. Szerintem neked is izgalmas lehetne, hisz te is nézhetnél egy másik férfit akció közben, az is izgató. Plusz az a tapasztalatom, hogy ilyenek még fel is dobhatják az egész házasságot, mert amint a férjed meglátja hogy te 10 év után is tudsz új oldalad mutatni, hogy milyen vagány nője van, valahogy ez instant beindítja a kémiát:D bevadulnak attól, hogy az asszony ilyen tüzes és otthon is sokkal több meg jobb lesz a szex.

Ha téged megnyugtat, beszéljetek meg előre mindent, mit lehet és mit nem szeretnél majd, hogy mi fér bele. De közben is bármikor mondhatod, hogy neked ez sok vagy nem tetszik. Ha minden le van tisztázva, akkor rendben lesz a dolog:)

N

2021. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy azt reméli, hogy menet közben megjön a kedved a párcseréhez. Lehet, hogy un, és így akarja feldobni. Ha nem tudjátok megbeszélni, arra persze rámehet a házasság. De te tudod, hogy belefér-e ez neked. Nekem nem férne bele, nekem a szex kizárólag két ember, semmiféle formában nem lennék képes bevonni senkit. Gondold át, képzeld el, és úgy dönts. Csak az ő kedvéért ne menj bele, mert az rossz lesz. De ha úgy érzed, hogy te is kipróbálnád, akkor hajrá.
2021. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
érdekes egy férjed lehet, hogy egy másik fickó faszára kíváncsi...
2021. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

#4. A mai eszemmel már csak ilyen gondolkodású és beállítottságú nővel szeretnék együtt élni :)


--------------


VÁLASZ: Nem megcsalás, és ha kipróbáltad ezt a felállást, az egymás elötti szeretkezést, akkor el tudod dönteni, hogy ez neked jó-e, avagy rossz.


De vigyázat, a szexuális és az étkezési szokások között egyenes az összefüggés. Egyik fajta sajt finom, a másik nem...


Jelen esetben lehet, hogy neked amúgy bejönne az az egynás előtti szex, de ha a másik párból valaki nem tetszik, akkor ez nem lesz jó élmény.


Szóval csak akkor menjél bele, ha amúgy szimpatikus és testileg is vonzó a számodra a másik pár.

2021. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Én nem mennék bele ilyesmibe. Mivel akkor mást akar látni élőben, nem csak engem.

Az engem nagyon zavarna, semmiképp se hagyd magad szerintem te se.

2021. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
utolsó,akkor majd a tudtod nélkül lát más nőt....okoska.
2021. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

A #7 es jól írta, a kisregényemből ezt a részt kihagytam:D szóval a te kezedben van az az előny is, hogy kiválaszthatod úgymond a résztvevőket. Mindenképp úgy menj bele, ha neked is tetszik a másik pár, ha mondjuk vonzó szerinted a másik pasi. Akkor tetszeni fog a látvány is, jó lesz neked is:)

Szerintem egyszer ki lehet próbálni, mert nem akkora dolog ez, aztán ha nem tetszik legfeljebb megmondod a férjednek, hogy többet nem szeretnéd

#4

2021. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!