Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szép, társasági lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép, társasági lánynak elvárás a nagy farok?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok valami nagyszám fiú, de tetszik egy ilyen típusú lány. Próbálkozhatok nála? Ha esetleg szexre kerül a sor nem fog kiröhögni a 13-14 centiért?
2021. júl. 15. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2021. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Mennyire társasági? Nagyon társasági? Legalább annyira hogy semmihez sem tud hozzászólni vagy ha mégis akkor hülyeségeket beszél? Netán őt kérdezgetik, aztán válaszol? Hmm
2021. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%

Igen, sőt, igazából minden lánynak.

Ekkora mérettel szerintem ne is próbálkozz senkinél, a csajoknak speciális orruk van ami kiszagolja hogy hány centis farkuk van a srácoknak, 18cm alatt nem ismerkednek senkivel.

2021. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
13-14 centi miatt nem fog kinevetni, teljesen atlagos meret...
2021. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Én nem értem hogy függ össze a kettő. 13-14 cm átlag méret, miért röhögne ki bárki is emiatt? Ilyen méretekkel voltam általában, nekem sokkal kényelmesebb mint egy nagy méret, nem okoz fájdalmat. Legyen már egy kis önbizalmad, amugy sem a méret a döntő a legtöbb esetben hogy jó lesz-e a szex a lanynak vagy sem.
2021. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Szoval a szep lanyok csak nagyfarku pasikkal jonnek ossze, ertem.


Neked sem erosseged a logika.

2021. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

A szex nem ket nemiszerven mulik... Attol szazszor tobbrol!


Ja es a mereted meg atlagos, 10 fiubol 7nek ekkora kb.

2021. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A méreted átlagos, nem fog kinevetni HA MÁR AZ ÁGYNÁL jártok. Szóval először azon izmoznék, hogy eljuss odáig, addig totál felesleges ezen aggódnod.
2021. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak, ha nagypofájú csaj, akkor mennek ezek a nekem ekkora, meg akkora KELL dumák. Közben meg ujjbeggyel fogják meg a f.szt, ahelyett, hogy rámarkolnának normálisan.
2021. júl. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4-es!


Igen átlagos, de attól a nők még kiröhögik.

2021. júl. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!