Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha vkiről fantáziáltok maszti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vkiről fantáziáltok maszti közben, majd legközelebb találkoztok az illetővel, akkor nem érzitek magatokat kínosan. Vagy eszetekbe jut dolog?

Figyelt kérdés
És megesik néha ez a szitu. Egy-egy vadabb fantázia miatt nagyon zavarba tudok lenni az adott férfi előtt, de mivel elég visszahuzódó vagyok, bizonyára ki sem nézné belőlem.
2021. júl. 15. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos akiről én fantáziálok,azzal sosem találkozhatom. De valószínűleg így lennék én is csak próbálnám megszerezni
2021. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még el is szoktam mondani neki hogy mit csináltam. 😁

Általában be is jön nekik, sőt van, hogy a végén nem csak fantázia maradt hanem idővel szex is lett.

2021. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondom magamban olyankor, hogy "hehe, tegnap jól kivertem rád"-
2021. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Én a múltkoriban voltam olyan hangulatban, hogy egy távolabbi kollégámra indult be a fantáziám, aztán kb egy hétig arról álmodoztam, hol, hányszor, hogy és mennyire megd.ghatna :D aztán megint összefutottunk én meg kuncogtam magamban, miket műveltünk mi a fantáziámban ;)
2021. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2021. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem érzem magam kínosan, nem lát úgysem a fejembe :) A maszturbációban egyébként sincs semmi bűnős dolog, persze hogy fantáziál közben az ember. Egészségedre :)
2021. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem érzem magam kínosan és nem is nagyon jut eszembe ha találkozok az illetővel.Olyankor valamiért nem jut eszembe hogy éppen rá masztiztam. 😄
2021. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Egyszer suliból 2 osztálytársammal jöttünk hazafele. Elkezdett egyik viccelődni, hogy mit szoktam csinálni suli után. "Fogadjunk, hogy hazamegyek és kiverem". Mondtam, hogy igen és közben rád szoktam gondolni :D

Jót nevettünk...ha meg csak gondolat szintjén van a dolog, akkor főleg nem kínos. Nincs benne semmi, ami lelkiismeret furdalást okozna.

2021. júl. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Eszembe jut persze, és nem csak közvetlenül utána hanem később is másik alkalomkor. Ha tehetem mégjobban megnézem magamnak, legyen muníció.. :)
2021. júl. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sűrűn szoktam álmodni is. Azt aztàn néha elmondom neki, néha nem. Meg ők is néha elmondjàk de az nagyon ritkàn van.
2021. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!