Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egyre több a meleg férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyre több a meleg férfi, annak heteró férfiként örülnünk kellene, mert így nekünk több nő jut?

Figyelt kérdés
Vagyis több csaj közül válogathatunk, mert kevesebb férfi jut ugyanannyi nőre?

2021. júl. 16. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel együtt a leszbikusok száma is emelkedik. Tehát, marad annyi, mint eddig.
2021. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nincs több meleg mint volt, csak jobban "kijönnek a fényre", jobban merik magukat vállalni. Egyébként meg annyi nő jut amennyit meg tudsz hódítani, ha kétszer ennyi meleg lenne arányaiban akkor sem fognak a nők csettintésre az öledbe pottyanni maguktól.
2021. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Tehát többen vannak…
2021. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki ha akarsz. Bár szerintem nem melegből van egyre több, hanem olyan melegből aki felvállalja. Ugyanakkor pedig szeirntem még ha növekedne a melegek száma, ezzel egyenes arányban nő a népesség is. Tehát a meleg/hetero ráta az fix marad...gondolom.
2021. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs több homoszexuális férfi se nő. Sztem arányaiban pont annyi van mint volt. Max többen merik felvállalni nyíltan.
2021. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Párhuzamban a nők nem lesznek ettől jobbak, bölcsebbek, szebbek, sőt, inkább mégbunkóbbak lesznek, tehát nem lesz ettől jobb semmi sem.
2021. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Az egyesnél a pont! Sajnos nem jobb a helyzet, hanem rosszabb mert több a lezbi mint a meleg pasi.
2021. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a logikád ott is hibás, hogy ha nőknek aközött kellene választania, hogy összejöjjenek valami lelki nyomorék lúzerrel vagy inkább egyedül maradjanak, akkor sokuk inkább az utóbbit választaná.

Gondolom ezt férfiként.

2021. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!