Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez célzás volt, hogy tud a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez célzás volt, hogy tud a viszonyról?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz időkön vagyok túl. Tudom ez nem mentség semmire . Év elején találkoztam valakivel aki megváltoztatta az egész életem. Párom van, neki felesége. A helyzet kezd egyre kontrollálhatatlan lenni. Múltkor kb 2 hete majdnem bebuktunk a felesége rokona előtt. Illetve nem tudjuk pontosan mit látott. A szeretőm látta, engem háttal. Igazából csak beszélgettünk de olyankor és olyan helyen ami egyből szerintem leesett neki ha látott. Én munkakapcsolatban vagyok ezzel a személlyel. Mindig nagyon megnéz azóta és mosolyog. Ő is nő. Én kezdek zavarba lenni előtte. De kedves. Tegnap vagattam kb 15 centit a hajamból. Ma bementem munkába, de akikkel jóba vagyok azok sem mondtak nagyon semmit rá. Ez a nő egyből szóvá tette. " Xy neked eddig is ilyen hajad volt" *mosolyog* "jól áll, tényleg jó" és mosolyog tovább.. De rajta kívül szinte senki nem jegyezte meg ennyire
2021. júl. 16. 16:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Ilyen hajad volt? Ezt kérdezte
2021. júl. 16. 16:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet.
2021. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki nem vak és van némi rutinja a "dolgokhoz" az észreveszi ha két ember között van valami, akkor is ha nem az orra előtt történik a szex. Előbb-utóbb úgyis kitudódik. Szerelmesek lettetek egymásba (te legalábbis biztosan a pasiba), mert üres volt a szíved. Előbb-utóbb el kell döntenek hogyan tovább... életetek végéig nem mehet titokban a dolog.
2021. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hidd el csak bebeszéled magadnak. Ilyen helyzetben az ember nagyon paranoiddá válik… tapasztalat. Mindent annak gondolsz, mindent túl gondolsz….. Nekem is a kollégám volt a szeretőm. Annyira elnyomtam minden kapcsolatot vele a munkahelyen, meg totál semlegesen viselkedtem vele, hogy tényleg senki nem sejtett semmit, bár én így is sokszor úgy éreztem, hogy de…..

Mondjuk tök irreális volt a szitu…., mert én 33 évesen férjnél voltam, ő meg 25 évesen együtt élt a barátnőjével. Nagyon kér világnak tűntünk. Ha valami fiatal új kolléganő jött a munkahelyre, akkor mindenki mondta, hogy tuti összekavarodnak, mert egy ilyen helyes, értelmes fiatal srácra mindenki le akar csapni…… utáltam ezt hallgatni, mert féltem, hogy elveszítem. Szerencsére nem így lett, egymás mellett döntöttünk, kiszálltunk a kapcsolatainkból és együtt vagyunk. Amikor hivatalosan is bejelentettük, mindenki ledöbbent, hogy ez meg hogy, ez meg mikor???? Mert ennek nem volt jele.

2021. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akiben nincs gerinc, hogy szakítson inkább megcsalja a párját, az előbb utóbb bebukik. És ezt is érdemli.
2021. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!