Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő azt mondja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt mondja hogy nyúljak be a ruhája alá, hogy mennyire kiizzad az bátorítás?

Figyelt kérdés
Még nyáron történt egy 50 fős társaságba (akkor még lehetett ennyi) és nagyon meleg volt és panaszkodott hogy nem bírja ezt az időt és nyúljak be a ruhája alá hogy kiizzadt. Először azt hittem viccel, aztán megcsináltam. Ezután nyavajgott még 10 percet aztán elment. Nem olyan volt a modora mint aki szexuális kapcsolatra vágyik, de az nem meg szokott dolog hogy ilyet kérnek valakitől. Így nem gondoltam rá. De 5 hónappal később azt kérdezte nincs e kedvem megnősülni, vagy karriert építeni. Én válaszoltam, ő is jellemezte magát azt ennyi. Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

#Szexuális célzás #2 értelmű jelző
2021. jan. 2. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mi nem egyértelmű ezen. Én nem akarom hogy hozzámérjen olyan férfi, aki nem jön be, nem szeretnék minimum testi kapcsolatot tőle
2021. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1, miért, lehet szimplán csak vagány csaj. Az ilyen hetero csajok nem tesznek különbséget férfi-nő között, spanságból oda nyúl bárki ahová akar, többet szinte tilos is belegondolni, legalábbis ez nálunk mindig így volt.
2021. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csináltam hasonlót, de nem volt semmi szándék mögötte, csak tényleg meg akartam mutatni, mennyire melegem van. Így utólag már tudom, mekkora hülye voltam, mert ez simán félreérthető.
2021. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!