Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pénztáros lány megismerése?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénztáros lány megismerése?

Figyelt kérdés

Egy kisebb Tesco-aruhazban dolgozik egy lány, mindig pénztárba látom.

Fizettem már nála párszor.

Hogy lehetne vele kultiraltan megismerkedni, vagy a nevét megtudni?


2021. júl. 16. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10

Nevetséges ez a filozofálás egy olyan szájából aki az internetről vagy PUA tanfolyamokon tanulja a nőket.

Az ilyen normális nő közelébe sem fog menni, max kétforintos koktélkrvàkat tud felszedni.

2021. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fentebb elkezdtek "pua-zni" erre te ilyen következtetéseket vonsz le. Anyázol, gyalázkodsz, és kétforintos koktélkurvákról beszélsz, miközben én azt írom- ha nem jött volna le- hogy így vagy úgy, de meg kell szólítani a lányt. És most nem egy gy.k-n edzett frigid megközelíthetetlen bszatlan szukáról beszélünk, hanem egy természetes, hétköznapi lányról aki eladó egy helyi tescoban. Csak remélni tudom-a srác nevében- hogy nem egy elrugaszkodott, beképzelt sugarbaby a csaj, mint amilyen te is lehetsz.

Lehet hogy bejön neki a kissé félénk srác, a lökött dumával, vagy csak az is elég lesz neki, ha kedvesen rámosolyog, és elmondja hogy szívesen inna vele egy kávét. Persze az én k anyámat, mert normális nőkről beszélek, nem pedig olyanokról akik annyira magasan hordják az orrukat, hogy még maguknak sem köszönnének, ha szembejönne velük az utcán.

Remélem hogy pasi vagy, mert ha nő vagy, ráadásul olyan akinek párja van, akkor sajnálom hogy ennyire fantáziálatlan és rideg vagy.

Nem tudom mi akasztott ki ennyire- talán a macskás poén- de ha ennyiről felfordul a gyomrod, és anyázni támad kedved, javaslom ne menj hétvégi szórakozóhelyekre, mert sokkal fárasztóbb szövegeket is hallhatsz. Életem, ne itt vitázzunk! Ha mondandód lenne, írj rám privátba, persze ha megtudod állni hogy jókislány leszel, és nem kezdesz el anyázni :D ( kissé primitív viselkedésre vall, ne is tagadjuk)

2021. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!