Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel együtt vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel együtt vagyunk már 3éve, de közbe jött egy 3. lány is, akivel már 2 éve űgy voltam hogy megkell ismernem. Akkor elnyomtam magamban, de megint előjött. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel boldog kapcsolatban élek, de nem egy lakásban, az még távolabb áll tőlünk, de most 12-esek vagyunk mind a ketten, 2éve találokztam egy lánnyal összevont órán, akkor is fura volt mert azt éreztem hogy ba..ki nekem megkell őt ismernem. Akkor még magamba folyottam az egészet. Most pár hónapja megint képbe jött a csaj. Olyan szinten tudunk egymásra nézni hogy szinte "izzik a levegő". De komolyan... Neki is van barátja, 4éve kapcsolatban, de amit a gyerekről mesélntek ismerőseim, nem hiszem hogy túl boldog kapcsolat lenne.

Suliban is keresem a szememmel a lányt, mivel nagyon megszeretném ismerni, néha komolyan hiányzik.

Barátnőmmel szeretjük egymást, teljesen jól kijövünk, néha kisebb vitákkal. Furán érzem magam hogy ennyire nem tudom a csajt hova tenni, lassan érettségizek és rossz belegondolni hogy "elveszítem" a csajt, mikor személyesen max 5mondatot váltottunk, amikor megismertem.

Mit tennétek a helyemben?



2020. febr. 6. 23:11
1 2
 1/13 October15 ***** válasza:
100%

Mármint vonzódsz hozzá vagy a személyisége érdekel? :D

Beszélj vele, ha az előbbi és láthatóan kölcsönös akkor találd ki hogy melyik lány érdekel jobban. Ha az utóbbi akkor meg eltudod dönteni némi ismerkedés után hogy mint barát működik-e a dolog vagy mint barátnő érdekelne. Ez esetben ha előbbi akkor minden rendben ha utóbbi akkor meg lezárjátok az előző kapcsolatotokat mielőtt bármit is kezdenétek.


Mondjuk én ezt anno közöltem volna barátnőmmel. [Vagy hát volt is hasonló szitum 1. bnőm-el és közöltem vele hogy hát az van hogy eléggé rá vagyok kattanva a legjobb barátnőjére aki amúgy az én barátom is. XD XD XD Súlyosbító tényező hogy mint később kiderült ez mocskosul kölcsönös volt.]

2020. febr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Ismerkedj meg vele szerintem. Ha nem oda jár az ő pasija, akkor talán szünetben tudnátok dumálni. Mondjuk igen, az első lépések mindig nehezek, pl "mégis miről?" Hát mondjuk kezdésnek szerintem nem rossz, a "milyen órád lesz" meg ezek. Hát kezdésnek rögtön úgy se tudsz belevágni ilyen nagyobb, mélyebb témákba in médiász resz.
2020. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szerintem ez több mint érdeklődés, bár igaz nem nagyon ismerem, de inkább vonzódásnak mondanám.

Ha beszélgetnékk a csajjal, akkor az barátnőmnek nem tetszene, mivel látja ő is hogy hogy néz rám a csaj, és gondolná hogy mi is a szitu. Plusz a csajra félek ráírni/beszélni, folyosón köszönésen kívül meg nem volt másra esélyem. Nekem nem osztálytársam csak évfolyam(bár ő 4 évfolyamos, én 5).

Kib.szottul ráírnék legszivesebben, de nekem itt a kapcsolat, neki ott.

Nekem a mostani barátnőm az első, neki a mostani palija.

Foggalmam sincs hogy magamba hova tegyem az egészet, többet gondolok rá az elmúlt időben mint a barátnőmre. :/

2020. febr. 7. 00:11
 4/13 A kérdező kommentje:

Pasija Pestre elment suliba, mivel eléggé flegma, egoista volt.

Találkozok vele szünetekbe van mikor naponta töbször is. Bennem van persze hogy miről, de több lány is volt rám akadva már, szóval elbeszélgetnék vele, de mégis ott van barátnőm, neki mit tudnék mondani? Hazudni nem akarok, és biztos tudja hogy megismerném szivesen a csajt.

2020. febr. 7. 00:15
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell játszmázni, tehát szerintem simán inkább szakíts vele; szóval nem kell ez, hogy akkor te is az öledbe ültetsz egy lányt.
2020. febr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Legyel hű b***ki milyen férfi vagy ha már egy ösztönt se tudsz legyőzni


18/F

2020. febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3. lány? Hány barátnőd van...?


Ha ennyire húz a farkad, szakíts a barátnőddel. Nem érdemli meg, hogy megcsald.

2020. febr. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
3.lány az egy Freudi elszólás volt,van barátnöje meg egy szeretöje de már 3.on gondolkozik
2020. febr. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A baratnoddel szakítanod kéne. Nagyon fiatalok vsgytok, fiatalon jöttetek össze. Semmi szégyen nincs benne, ha nem úgy jött össze a dolog és nem maradtok örökre együtt.

Túl fiatal vagy ahhoz, hogy bebetonozd magad egy kapcsolatba, amikor láthatóan másra vágysz.

Később mi lesz? Együtt éltek, közös hiteletek lesz, esetleg egy gyerek is össze fog kötni. Akkor még nehezebb lesz külön menni. Az, hogy másra vágysz, később sem lesz jobb. Nem szereted igazán a barátnőd, az van.

Pedig megerdemelne, hogy őszinte legyél. 3 év nem kevés ennyi idősen

2020. febr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valóban jobb lenne ha szakítanál a barátnőddel. Már rég rossz ha miközben együtt vagytok valakivel ilyen érzéseket vált ki belőled valaki más.
2020. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!