Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szórakozóhelyen hogyan szedtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen hogyan szedtek fel egy lányt?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam két haverommal a Heavenbe, mindketten kb 10 perc múlva már be is csajoztak, egyikőjük haza is vitte a lányt. Amennyire láttam, annyi volt a módszerük, hogy tánc közben odamentek a lányojhoz, hozzajuk simulva elkezdtek táncolni, majd két perc utàn már ment is a csókcsata. Én is volt, hogy bepróbálkoztam, de valahogy annyira azt éreztem magamban, hogy mit taperolok egy vadidegen nőt (nem popsitaperolás, csak egy normál közeledésre kell gondolni, ergo derekánál fogva tánc). Tudom, hogy mentalitás, meg úgy kell odamenni, hogy elhidd magadról, te vagy a legjobb pasi a teremben, de én azt az érzést, hogy milyen gáz valakihez odamennem úgy, hogy nem is ismerem, nem tudom kiverni a fejemből. Ti hogy csináljátok ezt buliban?

2021. júl. 17. 11:07
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Illetve lányok, ti mit szeredtek, ha hogyan közelednek hozzátok buliban?
2021. júl. 17. 11:11
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha engem taperolna le, vagy simulna hozzám, olyan pofáncsapást kapna a haverod, hogy utána egy ideig nem próbálkozik senkinél.
2021. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Haha, maradok akkor inkább a mosoly - kommunikáció - italra meghívás - tánc sorrendben
2021. júl. 17. 11:15
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy hogy milyen szórakozóhelyen és milyen csajnál kezdeményezel így.

Egy tipik tinidiszkóban simán lehet "nyomulni" így is, oda azért is járnak a csajok hogy valaki végre felszedje őket és ha külsőre bejöttök akkor kb. nincs megállás.

Egy igényesebb szórakozóhelyen azért normálisan kell viselkedni a lányokkal, 20+ fölött nem nagyon szeretik ha egy szó nélkül elkezded taperolni őket mert lehet a nem pasizni indultak el hanem csak a barátnőkkel szerettek volna kimozdulni, táncolni és lehet úgy fog rá reagálni ahogy a #2-es írta.

2021. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%
Én oda szoktam menni tánc közben hozzájuk és ami csak kifér beleüvöltök a fülükbe, hogy "Szia, teccel". Általában a szavuk is eláll ettől, mert csak hang nélkül tátognak. Amúgy jók a szórakozóhelyek ismerkedésre.
2021. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok ezzel. Emiatt sosem voltam ilyen kifejezett diszkós helyen, ahol bepiálva-bedrogozva-azt se tudja a csaj kivel megy el. Csak reggel megy a csodálkozás.


Szerintem nekünk marad a klasszikus udvarolgatás.

2021. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%
Hello baby, kő kóla?
2021. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy pesten most van valami hely, ahol harminc körül is járnak, nem csak tinik és lazzábbak az emberek?
2021. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%
#8 Van, de ha ennyi idősen nincs rajtad legalább fél millió forint akkor szóba se állnak veled a nők
2021. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
36%

9-es:

Én ezt nem így mondanám. Ne rajta legyen fél millió, hanem a számláján hónap végén, mert az mutatja, hogy tud spórolni vagy gyűjt valamire. Az ambíció szexi.

2021. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!