Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dugtak már meg titeket úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dugtak már meg titeket úgy hogy remegtetek / osszeestetek utána?

Figyelt kérdés

Egyszer fordult elő velem csak, de azóta is szívesen gondolok rá 😏

L25



2021. júl. 17. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nos konkrétan nem dugás volt. A volt pasim egyszer nyilvánosan ujjazott meg úgy h bármikor le bukhatzunk volna. Akkora adrenalin löketet adott a dolog h amikor orgazmusom lett össze rogytak a lábaim és felállni alig bírtam. 24N
2021. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Remegés volt igen
2021. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen, volt hogy amikor állva hátulról dugott, akkor utána nagyon remegtem, ezért utána bizony a páromnak kellett az ágyhoz vinni. Meg amikor nagyon nagy orgazmusom van, akkor is utána szoktam egy kicsit remegni.
2021. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ket volt baratnom nyalasnal elvezett remegve. Az egyik egyszer az arcomon ulve majdnem osszeesett.
2021. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen remegtem utána annyi erőm se volt hogy megmozduljak
2021. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem is állva kaptak el, alig bírtam utána lenyugodni
2021. júl. 17. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

En a remegést sokszor tapasztaltam a csajoknal (nyalas, falnak tamaszkodva pucsitott, gyertya allasban tartottam), de olyan nem volt hogy ne tudjom labra allni.

Bar en mar jartam ugy, hogy kiment a labambol az erö (kezimunkanal rendszeresen).

2021. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Tobbes szexnel volt ilyen. N
2021. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!