Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz hogy a tinderről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy a tinderről felhivott lány kaland előtt együtt vacsoráznánk szüleimmel és a szomszéd szobában bújnánk utána össze? És ezek után szerintetek még hajlandó majd velem lenni? 34F

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 15:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vacsora után hazamenne. Már ha a vacsorát végig ülné.
2021. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, én vennék egy gyűrűt is...
2021. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen, nagyon gáz. Itt össze bújást így ne nagyon tervezz. A szülőknek bemutatás azért egy haladóbb dolog. És talán nem kell magyarázni, hogy legkevésbé sem rájuk kíváncsi első találkozáskor. Nem tudom mi jár a fejedben, én menekülnék, ha ezzel fogadott volna valaha egy férfi.
2021. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval még anyádékkal élsz 34 évesen? És első alkalommal oda vinnéd hogy anyád főzzön mert étterembe sincs pénzed? Szerinted?
2021. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ebéd után én el mennék. Azért oké h nehéz manapság a költözés, de 34 évesen ciki lenne kis tinit játszani egy felnőtt nővel. Vannak sok helyen ilyen szexre való helyek. Pár órára is ki lehet bérelni. A szüleid is hülyén néznének rád ha felviszel egy szexre jövő csajt. El se tudna lazulni
2021. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szóval még anyádékkal élsz 34 évesen?


képzeld 30 felett a szingli férfiak többsége szüleikkel él

2021. júl. 9. 16:14
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

"képzeld 30 felett a szingli férfiak többsége szüleikkel él"


Alsószarfalván lehet... Normális helyen nem.

2021. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7. egész Magyarországon
2021. júl. 9. 16:17
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
😂😂😂😂
2021. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Én is ismerek néhány férfit aki harminc felett van és a szüleivel él.. De mondjuk ők nem nagyon viszik az anyjukhoz első randira a csajt azért hogy anyuci főztjét zabálják:D

Nőként én szerintem még a vacsorát sem ülném végig. Egyrészt ha komolyan gondolom a dolgot és első randi lenne, a pasira lennék kíváncsi nem a szüleire. Meg biztos nem ülnék kínosan végig akár még 15 percet sem. Ha viszont csak szexet akarnék(Tinderen az is megesik) akkor még kevésbé lennék kíváncsi akárki anyjára meg apjára..

2021. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!