Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexhez és orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexhez és orális szexhez ugyanolyan nektek az ideális pénisz?

Figyelt kérdés
Ha mindkettőhöz ugyanolyan az milyen méretre és formára? Ha pedig különböző akkor melyikhez milyen méretű és formájú tetszene a legjobban?
2021. júl. 18. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Én a vastag, nem túl hosszút szeretem, de nyilván a férfi személye a legfontosabb. A páromat nagyon szeretem, számomra tökéletes a farka, imádom szopni.
2021. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Átlag méret
2021. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 16-17 centis, vastag, egyhén felfelé ívelő, nagyobb makkal rendelkező pénisz a legideálisabb szexhez. Páromnak ilyen is. Viszont oralnál ez vissza üt, ott nem túl praktikus. Nyilván könnyebb kis péniszt szopni, de szexben és orálban sem izgató. Nyalogatom, csókolgatom, bekapom amíg tudom, és rásegítek a kezeimmel. Sokkal izgatóbb ráfodni, érezni, hogy milyen kemény és mekkorát nől miattam.
2021. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!