Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinàljak ha nem merek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinàljak ha nem merek lefeküdni a barátommal? Több infó lent

Figyelt kérdés

A problémám az az,hogy fehér bőröm van és hát bevallom nagyon sötét fekete szőrrel áldott meg a jó isten😅😬. A lábamon,karomon,derekamon és intim részen letudom szedni a szőrt és azzal nincs is problémám. Viszont a hasamon és a mellem körül is vannak fekete szálak. A hasamon epilálom és gyantázom,de ahogy leszedem a fekete szőrt a hasam többi részen a pihék látszódnak és elég hülyén néz ki hogy középen nincs semmi szőr a többi részen meg ott vannak a pihék…Na és a szőrbenövésről ne is beszéljünk…

A mellem körül is próbálom csipesszel szedni ami nagyon látszik de elég kellemetlenül érzem magam még így is. Félek hogy undorodni fog a barátom vagy látni fogja a szőrt és kiábrándul belőlem. Szerintetek mit csináljak? 19/l


2021. júl. 18. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Strandon voltatok már együtt? Ha nem, menjetek el, és akkor látni fog belőled, amennyit kell.
2021. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Babám, képzeld van aki sötétben csinálja. Ha adod a szemérmest, aki leoltott lámpa mellett szeretne kefélni, nincs az a kanos barát aki ne egyezne bele, csak hogy a combjaid közé jusson végre. Ha majd bensőségesebb lesz a kapcsolatotok, akkor majd elmondod neki a fenntartásaid, a pihékkel kapcsolatban. Meg fogsz döbbenni de le se fogja szarni.
2021. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nem lehet olyan vészes...

De ha gondolod priviben küldj képet arc nélkül és véleményezem.


Ha tényleg olyan rossz, akkor esetleg lézeres szőrtelenítés (végleges)?

Persze tudom, az meg nem olcsó...

2021. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Hát Csita, akkor engedd el, hadd éljen szabadon a srác, ne rabold az idejét feleslegesen.
2021. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Hát én pasiként soha nem vesztem el holmi pihék tanulmányozásában. Ha a lába meg a lényeg csupasz, akkor nem lehet probléma. :)
2021. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%
Valamennyit biztos látott a testedből, ha látott már lengébb ruhában. Szóval valószínűleg vannak elképzelései. Próbáld meg leszedni amit le tudsz, és mondd el neki őszintén a problémád.
2021. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Én sose csináltam még medvelánnyal,de kipróbálnám.
2021. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Mégis mi volt a baj a sötétben való keféléssel, hogy lepontoztátok a választ? Találkoztam már olyan lánnyal aki eleinte így volt csak hajlandó lefeküdni velem, igaz nem ilyen problémák miatt mint a kérdező. Türelmes voltam, bebizonyítottam, hogy az előző fiúja egy fszkalap volt, majd onnantól le sem lehetett vakarni rólam. Bármikor hajlandó volt. Ám ha te, meg azok akik nem láttak pinát, csak mikor kibújtak az anyjukból, ki vannak akadva a sötétben való szex miatt, akkor csak nyugodtan siránkozzatok tovább. Csóri srác meg majd lassan tovább lép. Csáósztok!
2021. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Vicces, hogy eddig az össze válasz le van pontozva. Lehet, a kérdező itt akarja felszedni Csubakkát, és csak arra vár? Vagy egy akciós ajánlatra egy kozmetikától?
2021. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi “hasznos” válaszokat!

Ja és kedves utolsó! Senkit nem pontoztam le. Ellenben “igazad” van tényleg Csubakkát keresem de ha őt nem találom itt a sok olyan értelmes ember között mint amilyen te is vagy akkor megfelel a kozmetikusi ajánlat is,de persze csak akkor ha csak is tőled kapom az a kedvezményt,különben szőrös maradok és így az összes férfit elkergetem. Mondjuk nem is baj ha ilyen kisfiúkat elkergetek magam mellől ha ilyen az agyi szintjük mint neked. Remélem a barátnőd azért szeret téged így is🙂

2021. júl. 18. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!