Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek lefeküdni megint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek lefeküdni megint a barátommal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A múltkor feküdtünk le harmadjára, és nem tudom miért, de csak akkor szakadhatott át a szűzhártyám, mert minden csupa vér volt utána :S Borzalmasan szégyelltem magam és még most sem vagyok lelkileg túl rajta.

A barátom nagyon megértő, de nem tudok vidáman készülődni a következő ott alvásra. Mi lesz ha a kövi szexnél is vérezni fogok nagyon? Szeretnék egy normális együtt ébredést, nem ilyen kínosat, ami most volt :(

Mit csináljak hogy ne vérezzek már következő alkalommal? Itthoni "próba gyakorlás" kellene? Még egyszer nem élném ezt túl azt biztos :(


2015. nov. 17. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
átmész hozzá és magatok alá raktok egy lepedőt és azt könnyű lesz kimosni! Viszont ha újra vérzel akkor nagy valószínűséggel meg kellene látogatnod egy szakorvost!
2015. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyire ne lelkizd már túl ezt a dolgot.. nem neked kell szégyenkezni, hanem a barátodnak ha nem tolerálja ezt az egyébként normális dolgot.

De ha tényleg többedjére vérzel, akkor menj el orvoshoz.

2015. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mikor másodjára voltunk együtt, másnap egy kevés vért találtam a wc papíron, és megnéztem magam tükörben és egy pici alig vérző valamit láttam. Örültem is hogy akkor átszakadt a szűzhártyám nincs már miért izgulni.

Most a harmadiknál viszont eléggé véreztem, míg az első nem, ez nyomot hagyott a lepedőn :S

Persze, elmegyek dokihoz, csak nem értem hogy miért vérzett kétszer. Az előző alkalomnál csak megsérült volna a szűzhártyám, a kövinél pedig át is szakadt? Vagy nagyobb gond lenne?

2015. nov. 17. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
szia :) nem tudom maga az aktus mennyire fajt es a baratod mennyire figyelmes, ovatos a dologgal de ne izguld tul... a ver egy termeszetes dolog ez van.. viszont ha most is verzel majd menj el a nogyogyaszhoz... nincs ebbe semmi es o megmondja mit lat :)
2015. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!