Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexre mièrt egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexre mièrt egyre nehezebb nőt találni?

Figyelt kérdés
F

2021. júl. 19. 04:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerepjátékozzatok az asszonnyal. Ha kapható erre, becsüld meg. Én megértem, hogy x év után ellaposodik a kapcsolat, de ha mindketten odateszitek magatokat akkor még lehet részetek izgalmas szexben! Beszéld meg vele szerintem. Ha a személye a problem, akkor meg válj el. Sok nőnek nem tetszene, hogy ő csak második, gondolom ez érthető.
2021. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szerepjáték neki kizart.

Megmondta nem akar semmi ilyesmit sajna....

Már próbáltam...

2021. júl. 23. 20:23
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert az alkalmi szex csak fél egyig lehet jó.
2021. júl. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet esetleg, hogy egyre kövérebb vagy, egyre kevésbé izmos, vagy esetleg az egyre növekvő korod mellett változatlan korosztályt célzol?


Szerintem bármilyen korosztályban lehet partnert találni, de vonzónak kell lenni hozzá.


Vegyél fel szép inget, menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, es járj sportolni. ;)

2021. szept. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!