Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi tud abban segíteni ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tud abban segíteni ha nem igazán merek elmenni?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon jól nyal, és az elején én is mondtam neki, hogy hogyan esik jól. Szóval ráérzett, és nagyon jó, de én meg berezeltem, mert sosem mentem még így el, nem tudom milyen leszek, hogy milyen lesz neki, milyen lesz nekem. Nem tudom. Ő már többször próbált beszélgetni róla, hogy őt semmi nem zavarja. De még mindig félek. A férfiaknak milyen mikor a nő elmegy orális szex közben? 20N

máj. 14. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuper. Ezért csináljuk.
máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem panaszkodnak, nyugi
máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lényeg nagylány, érezd és élvezd!
máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfinak a világ egyik legjobb érzése, ha elélvez a partnere nyalás/szex közben. Ugyanúgy, mint amikor te elégíted.ki orálisan őt, és látod az orgazmusát.
máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak hagyni kéne hogy fokozatosan hozzászokj a szituációhoz. Csak ugy csak addig csinálni amíg jól érzed magad, aztán legközelebb tovább menni egy lépéssel. És mindenképp úgy alakítani a helyzetet ahogy neked kényelmes kellemes. Esetleg ruhában csinálni, sötétben takaró alatt, zenével a háttérben, hogy a hangsúlyt elvegye az orgazmusodról.
máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos érzés. Sokkal jobban érzed a női orgazmust a nyelveddel mint a farkaddal
máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanúgy fogsz elmenni mint más módszerrel.

Még az is lehet, h jobb is lesz.

Nem kell aggódnod semmi rossz, kellemetlen vagy bármi negatív nem fog történni.

máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
olyan mint focistáknak amikor belövik azt a hülye labdát. jó!
máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érzés amikor a párod a nyelvével elégít ki , lehet, hogy nem bízol benne vagy nem tudsz ellazulni a jelenlétében. Ha két ember között megvan a kémia akkor nincs megfelelési kényszer , nincs félelem.
máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!