Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hamar élmények, mi a teendő?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar élmények, mi a teendő? Késleltetés valahogy?

Figyelt kérdés
Meg nem voltam fiúval, önkielégítés már végeztem, viszont nagyon hamar végzek. Utána nagyon érzékeny és szinte nem is esik jól ha folytatom. Felek, hogy ez egy párkapcsolatban gondot okozhat és emiatt fognak kidobni.

2021. júl. 19. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És hogy masztizol? Csikló vagy ujjazás? Vagy együtt a kettő?
2021. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ez a lényeg. Hanem hogy hogyan tudnám késlelteti...
2021. júl. 19. 18:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg hogy nem csinálod végig,hanem ha érzed hogy jön az érzés akkor megállász kicsit utána folytatod.
2021. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De pont az a lényeg, mert ha csak a csiklód izgatod, akkor valószínű hogy sokkal hamarabb el fogsz élvezni. Hüvelyben egy fiúval nem fog akkora inger érni, így valószínű hogy hosszabb lesz az aktus 🤷‍♂️
2021. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális hogy ha csiklóit nem tudod folytatni, hüvelyben kicsit máshogy működik.
2021. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Amikor érzed hogy túlhevülsz vond el a gondolatod vagy ha nem megy hagyd abba egy kicsit vagy lassíts
2021. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akis_hamis ***** válasza:
100%
Szerintem szex közben tudod majd irányítani, hogy mennyi inger érje csiklód, így tudod szabályozni, hogy olyan hamar ne élvezz el. Amúgy feleségem is olyan, hogy orgazmus után extra érzékeny a csiklója, szóval max egy kis simogatás, nagyon finoman, ennyi fér bele :) de nincs ezzel baj, nem gondolnám, hogy ez probléma
2021. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szex közben gondolj valami aszexuálisra vagy undorítóra az lecsillapít.
2021. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Navajonkivagyok ***** válasza:
100%
#5ös. Adom a neved 😃
2021. júl. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, emiatt biztos nem fognak kidobni. Sőt, sokan örülnek, ha gyorsan elélvezel. Szerintem ezzel nincs semmi gond. Egy rendes farokkal a szex más, mint amikor magadnak csinálod, más ingerek érnek. Lehet szexnél tovább fogod bírni.

Én egyébként ilyen barátnőt keresek.

2022. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!