Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, eltudnátok viselni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, eltudnátok viselni egy párkapcsolatban, ha havi 3 ,4 , alkalommal a párotok engedné hogy félrelépjetek,diszkréten?Vagy nem kell engedély, megteszitek titokban mokor ti akarjátok?Életkort is irjatok.

Figyelt kérdés
2021. júl. 20. 07:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha erre vágyik hogy mellette félre lépjek akkor megmutatnám neki az ajtót és mehet isten hírével.
2021. júl. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudnám elviselni, ha beleférne neki, hogy más dugjon. Azért egy felnőtt férfiban legyen ennél több önbecsülés. Másik meg, hogy nagyon jó a szex a párommal, egyáltalán nem vágyom másra. Ő tökéletesen kielégít.
2021. júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha nincs 18 cm a farka és így kompenzálná?
2021. júl. 20. 07:18
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Akkor meg főleg dobnám ha ennyire nincs önbizalma és ennyire éretlen a felfogása.
2021. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerre csak egy embert tudok szeretni, és ezzel együtt csak egy emberrel vagyok képes szexuális kapcsolatot létesíteni: akit szeretek.

A 18 cm farok egyébként már fájdalmas.

És azért nem fogok félrelépni, mert kicsi a pénisze.

2021. júl. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Furcsák vagytok, ha engedi nem dugtok félre, ha nem.engedi félredugtok amikor csak alkalmarok van rá...

LOL!

2021. júl. 20. 07:37
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért kell általánosítani? Nyilván akik most ide írtak hűségesek, monogám típusúak pont ezért sem mennek bele. Soha életemben nem csaltam meg senkit és nem is fogok, akár engedélyt ad rá akár nem.
2021. júl. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Tehát hetente keressek egy pasit, és szexeljek vele?


Drágám, még úgy se keresek szexpartnert hetente (még havonta se) hogy 3 éve szingi vagyok :)

2021. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha párkapcsolatban vagyok, akkor az azért van, mert az illetővel akarok lenni, mert szeretem. Nekem ezért nem fér bele a megcsalàs. Nem is gondolkozom ilyeneken. Ha már felmerülne, akkor inkább szakítsunk, aztán kedve szerint dughat mindenki mindenkivel.
2021. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
nekem személy szerint nincs bajom a cuckold és hasonló dolgokkal, én csak azt az egyet nem értem, hogy hogyan van az embernek ideje havi 2-3-4 ilyet összehozni? A sok macera a kereséssel, az utánajárással, a találkozással... Jóformán minden estéd rámegy a szex valamilyen formájára (vagy a pároddal vagy a másik keresésével)
2021. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!