Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel swingerklubba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel swingerklubba akarunk menni (ő 19, én 22 éves vagyok, egy éve vagyunk együtt). Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
A párom imád szexelni, nagy étvágyú, de még csak 6 partnere volt velem együtt. Szeretném ha tapasztalatot szerezne gangbangben, vagy hármasban.
2021. júl. 20. 17:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ mit kerestek, minden klubnak más az erőssége. Ha nagyobb gátlástalan gangbanget akkor DL pénteken
2021. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%

Kicsit korán kezditek. És még csak 6 partnere volt? 🤔 Mesélj még 🤭

Én 48 vagyok és összesen volt annyi 🤷‍♂️

2021. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy nagyobb gátlástalanabb gangbang?
2021. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: ilyen témáknál gyakran használnak az emberek nem precíz jellemzéseket hanem érzékeltetést. A gátlástalanabb azt jelenti, hogy keményebb, durvább, több emberrel, nagyobb erőbevetéssel stb… ne légy már értetlen :D
2021. júl. 20. 17:11
 5/21 A kérdező kommentje:
Kettes: kinek mi. Nekem az tetszik ha egy nő a fél világgal lefekszik, nekem attól is nőies.
2021. júl. 20. 17:12
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egészségetekre 😇 #2
2021. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Marha nőies,ha mindenkivel dug? Ezt mondom én ffi létemre,hogy a szexualitás elvesztette a varázsát a mai fiatalok körében.
2021. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mindenképpen a DL ott van rá lehetőség megélni :) ha csinos a párod akkor kifulladásig :)
2021. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok, nem értetlenkedek, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy ilyenkor ott tele van igénytelen kanos f@szikkal a club aztán lehet válogatni pénteken 😅😅 vagy miért a jelzők. Más napokon nem ez a jellemző felhozatal?

Én mint aki nem ismeri a helyet, honnan tudjam melyik nap mi a szokás 😁😁😁

2021. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes páros vagytok. Megnéznélek titeket, hogy tudjam milyen típusú, viselkedésű embereket, kiket kell elkerülnöm a jövőben. Nem bántásból írom, de annyira érdekel hogy hogyan viselkedhettek. :)
2021. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!