Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy srác aki tetszik de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik de meghallott bizonyos dolgokat amiket nem kellett volna, mit csináljak? Sztori a kérdésben.

Figyelt kérdés

Nyaralni vagyok barátnőimmel és két sráccal. Egyikük bejön már régóta de nem tudta eddig. Nyaraláson kicsit összemelegedtünk de nem feküdtünk le. Viszont a srácban kissé zavar, hogy nincsenek nagyon életcéljai, semmi se érdekli, dolgozni se akar elmenni, arra játszik hogy eltartjákna szülei.


Na az történt, hogy elmentek a szállásról, én beültem vécézni, pörgettem az instám egyszer csak csörög a telefon és egy másik barátnőm az. Felvettem, elmeséltem neki a sztorit, hogy szerinte is igénytelen ena srác, aztán mikor leraktuk és én is végeztem bent kijöttem és azt látom hogy ott ül a srác a kanapén. Nem tudom mikor jött vissza mert nem hallottam, bele voltam feledkezve a beszélgetésbe, na meg két ajtó is van a szobáig a vécétől.


Teljesen ledöbbentem, valószínű mindent hallott hogy egy ingyenélőnek tartom. Azóta nem nagyon közeledik felém.


Szerintetek hogy tegyem jóvá, ha egyáltalán ezt jóvá lehet tenni... Én 20 vagyok, ő 22 éves.



2021. júl. 20. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Eljött az igazság pillanata. Ebből amúgy is csak a vita lett volna később, ha nem hajlandó semmit sem csinálni.
2021. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Nincs mese, le kell szopnod! Másképp nem bocsát meg, és a szexualitás kategóriában sincs helye.
2021. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Abból a szempontból hibáztál h ki pletykáltad. De alap járaton meg inkább hagyd a srácot. Ilyen életképtelen alakkal nem lehet tervezni. Szégyellje csak el magàt. Bár ha eddig nem tette és még be is vallotta h nem akar normális felnőttként élni akkor valszeg leszarja. Csak veszekedés lenne.
2021. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Sex az lehet
2021. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Most miért kellett lepontozni? A kérdésnek semmi köze a kategóriához, ellenben, ha a srácot engesztelésül lecumizza, máris korrekt. Ami a te viselkedésedről nem mondható el, kedves kérdező. 22 évesen a srác, közel nem érett arra hogy messzemenő terveket kovácsoljon az életre, erre szerinte van ideje. Hol fáj az neked? És miért lenne ettől igénytelen? Francokat. Az ilyen felelősségteljes dolgokat nem lehet elhamarkodni, ennyi. Éretlen kölyök még, de ettől még nem kell leírni szarás közben.

És ne pletykálkodj olyanról, akiről nem vagy meggyőződve hogy nincs a közelben. Kérj bocsánatot tőle, mondd el neki hibáztál, de számodra frusztráló, hogy ilyen jó pasi ilyen gyerekesen viselkedik.

Talán ha komolyan látja hogy érdekel a jövőbeli dolgai, megenyhül, és bevallja hogy űrhajós szeretne lenni, vagy zsonglőr egy céllövöldében. Ne ítélkezz! Azért minimum egy kézimunkát felajánlhatsz neki fájdalomdíj gyanánt.

2021. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felejtsd el a srácot már csak azért is, mert később ebből úgyis konfliktus lett volna a kapcsolatban.

Ha meg nagyon akarnál szexelni vele, akkor mondd meg neki, hogy gyanítod hogy hallotta amit beszéltél a barátnőddel, kérj elnézést h kibeszélted. Mondd meg neki, hogy nagyon vonzónak tartod és kedveled, emiatt úgy érezted milyen kár hogy kicsit el van veszve stb. Aztán hátha ezzel ki tudod dumálni magad és megbeszélitek a dolgokat. Jobb ötletem nincs és ez már kínosabb úgysem lehetne, szóval mindent vagy semmit alapon beszélj vele szerintem

N

2021. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
98%
Bár abszolút nem értek egyet a Miki1066 nevű társ véleményével, abban mondjuk igaza van, hogy te igénytelenezed le a srácot, miközben te vagy az aki szarás közben pletykál róla. El se tudom képzelni, barátnőd hallgatja ahogy kettőt fingasz, egy hurka lepottyan, közbe meg meséled a sztorit... Na ez a nagyon igénytelen, nem a semmirekellő srác életformája.
2021. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
S mennyivel lett volna jobb, ha összejöttök és "menet közben" ugyanúgy zavarva a dolog feszültséget eredményez köztetek? Ha csak dugni akarsz vele akkor meg tökmindegy az életcéljai, bár úgy tűnik futsz a pasi után mint a pincsikutya.
2021. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarod jóvátenni? Meg hogy közeledjen? Te írtad hogy igénytelen,meg nincsenek életcéljai….

Egy ilyet akarsz társnak? Ne legyèl buta!

2021. júl. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#7- köszönöm hogy részben egyetértünk, de jobb ha nem vállalsz közösséget a válaszommal-akár csak részben is- mert ezek képmutatók lepontoznak. Kissé fáj, de elnézem nekik mert nálam az igazság. Na és Te #6- lényegében azt írod amit én írtam feljebb, s bumm 100% hasznos. Szót se érdemel.


Nem is tudom mi lehetett az ami miatt a lepontozás történt... mindegy, s csak hogy tudd kérdező! Sem én, sem pedig a srác nem járnánk olyannal, aki a budin ülve ítél meg másokat. (oké, a srác nevében nem beszélhetek, de nyilván felejtős a dolog, miután hallotta a kedves szavaid, amik minden bizonnyal a szívéig hatoltak)

Tanulj az esetből! Egyszerre csak egy dologgal foglalkozz! És ne szarj le mindenkit, akinek nincs kész terve az elkövetkezendő 50 évre.

2021. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!