Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szempillaspirállal maszturbáln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szempillaspirállal maszturbálni?? Barátnőm ideges és fél, hogy méhnyakrákot fog kapni a szempilla spiráltól.. Körülbelül 1 2 éve csinálja vele. Nem volt neki semmilyen természet ellenes toxikus folyása. Szerintetek beteg lesz? Szűz azt hozzá teszem.

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit privibe ne írjon mert ez nem egy felszedés jellegű kérdés, hanem komoly dolog. Válaszaitokat előre is köszönöm és mindenkinek az idejét becsülöm akármilyen kommentet ír!

2021. júl. 21. 01:46
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Hát, mossa meg a tubust..........asszem
2021. júl. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem sokan írnak csori meg beteges paranoiás... Meg akar már halni. 😅😅😂😅😅
2021. júl. 21. 02:02
 3/18 anonim válasza:
100%
Ha nem tapasztal semmi furát akkor nem kellene gondnak lennie. Mármint nem először csinálta ezt. Csak tiszta legyen mindig.
2021. júl. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi erővel vehetne egy vibrátort is.
2021. júl. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
parázik... de azért csinálja?! :O :P :D egyébként jogos, mossa meg, és/vagy húzzon rá gumit :)
2021. júl. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
Kamu, jelentve.
2021. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a méhnyakrákot elsősorban fertőzés okozza, tehát ne adja kölcsön azt a szempillaspirált.

Talán a sok dörzsölés is okozhatja, de hát csak nem tolja föl olyan mélyen? A hossza sem elég, szerintem. Mindenesetre csak összecsukva használja!! :)

2021. júl. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Aha... a "barátnőd"


Masztizz nyugodtan, de tiszta cuccokkal.

2021. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8/8

Ne is haragudj de gyerek létemre nem vagyok olyan primitív mint te (16). Attól, hogy az ember ki ír valamit az nem ok arra, hogy azt feltételezd én voltam az. 🤨 Az meg a másik ha ennyire flegma és bunkó vagy, hogy ez az első dolog amit gondolsz az baráti vagy sulis kör miatt van mert, sokan át basztak már biztos

... Jó tanács: nem kell megítélni az embereket.

2021. júl. 21. 08:22
 10/18 A kérdező kommentje:

#6 bocsi nem tudom, hogy kell tagolni.


Nem kamu

2021. júl. 21. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!