Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltál már együtt frigid...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már együtt frigid nővel? Mit lehetett vele megcsinálni szexben?

Figyelt kérdés
Hogyan kerülheted el amúgy?

2021. júl. 21. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azt amit minden lánnyal, csak kicsit nehezebben vette rá magát a dologra, utána nagyon élvezte, de ujra nehezen indult be a kovi alkalommal, es igy tovabb. Nehezebben alakul ki a kémia és a spontaneitás. Fárasztó igazából.
2021. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos. Ráadásul ő volt az első. Elrontotta valahol az egész szex életem. Kerüljétek.
2021. júl. 21. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltam olyannal is, aki élvezte a szexet, de nem képes az orgazmusra (sem férfival, sem saját magának, sem sehogy). És olyannal is, aki egyáltalán nem élvezte a szexet.


Az első ettől függetlenül lelkesen dugott. A második nem dugott lelkesen, de legalább engedelmesen szopott.


Nem, kedves későbbi hozzászóló, neked sem sikerült volna elélveztetni egyiket sem. 😉

2021. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen voltam, semmi felvezetés, csak kb magára húz, misszionárizus, löktem párat mondom váltsunk pózt, nem azt nem fogunk, otthagytam, felkelt mintha semmi se történt vna aztán ment főzni. Csak néztem. Hát ennyire wtd kategóriás együttlétem még életemben nem volt nővel se előtte se utána. Pedig egy vonzó milf volt.
2021. júl. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!