Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivel volt életed legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel volt életed legjobb szexuális élménye?

Figyelt kérdés
Kicsit meséljetek hogy mitől volt az a legjobb, kivel történt, együtt vagytok-e azóta is stb.
2021. júl. 22. 10:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Csak hogy én is mondjak történetet, csak szexkapcsolat volt valakivel és a születésnapomon autóztunk az erdő közepén késő este. Meglepett szoknya, combfix kombóval és útközben már elkezdett beindítani. Aztán otthon folytatódott minden hajnalig mindenhogy amit el lehet képzelni :)
2021. júl. 22. 10:48
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Gagastar Milán
2021. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Dobrosi Azyza
2021. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
45 évesen a szeretőmmel. Kis megszakítással egész éjszaka szeretkeztünk. Soha nem volt még ehhez hasonló élményem sem. 48F
2021. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Az exemmel volt a legjobb. Nem, nem csak a szerelem miatt,hanem mert intelligens és ügyes is volt. Gyanítom h neki pedig én vagyok az etalon...
2021. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

az egyik exemmel volt a legjobb szopás és anál élményem is

eléggé élveztem, nagyot is élveztem a végén


viszont a BDSM nagyon izgat, ez nem volt vele

2021. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy kecskével..


Hát na.. nem mindenki olyan szerencsés, hogy válogathat exek meg szeretők közül..

2021. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#3 Azyza mitől lett volna akkora élmény? megvolt, de nem mondanám egetrengetőnek.
2021. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi barátommal.

A születésnapomra elvitt csillaglesre (többször voltunk már, az egyik kedvenc szabadtéri hobbink), a hegyekben bérelt ki egy kis, de nagyon szép kunyhót egy hétvégére. Szinte végig csak szex volt, leginkább az érzelmesebb féléből és azóta is olyan jó emlék. Csak mi ketten, távol mindentől a természetben, egyszerűen szuper volt.

2021. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#9:

akkor a végén már csillagokat láttatok? :D

szabadtéren is volt, vagy csak bent?

2021. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!