Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik volt életetek legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt életetek legjobb szexuális élménye? Miért pont az?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 17:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
76%
hármas szex haverral meg a baratnöjével
2018. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Amikor popsiba engedte es a masikba egy vibri volt na az nagyon jó volt!
2018. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig gondolkodtam rajta, de sajnos nem tudnék olyan kiemelkedőt mondani.

Egyik sem volt rossz, de semmi kiemelkedő vagy egetrengető nem történt még velem....

Talán az amikor már végleg feladtam hogy valaha is lesz durvább szexben részem, és akkor hirtelen elkapott a párom, lefogott és keményen dugott, pedig még erölködtem is hogy felálljak, de akkor még durvábban rákezdte :D Az felemelő érzés volt ^^

De azt se mondanám olyan hű meg ha élménynek, mert közben meg majd szétment a lábam és a végén abba kellett hagyni mert úgy begörcsölt hogy már ordítottam a fájdalomtól :D

2018. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem valami durva, egyszerűen csak egy jól összehozott aktus. Hogy nem szopott, először csak simult, aztán bugyin keresztül de már ruha nélkül, aztán bugyi nélkül, közben csókolóztunk és egyszer csak becsúszott neki. Nyak harapás, kiszívás, szorosan ölelések, el-vissza pörgés és kicsit később keményebbre vett , erősebben bemozgatás, aztán egyszerre élvezés.
2018. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a szexpartnerem odabilincselte a kezem meg a lábam az ágyhoz és úgy dugott. Nem tudom mitől, talán a kiszolgáltatott helyzetnek köszönhető, 8 orgazmusom volt 1 órán belül. Na az volt idáig életem legjobb élménye. ☺️
2018. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Mikor először kipróbáltam az anált. Nagyon izgatott már korábban is ez a téma, mindig benedvesedtem mikor erről fantáziáltam. Először nagyon fura volt, de aztán elkezdtem élvezni. Mostmár pedig szinte vágyom rá. :)

24/N

2018. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Haverom anyukája
2018. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Amikor kikötözött a párom az ágyhoz és úgy kényeztetett, aztán mikor látta, hogy orgazmusom lesz akkor abbahagyta és így “húzta az agyam”, majd később meg is dugott, és egyszerre élveztünk el.:)

Rá 2 hétre körülbelül én ugyanezt visszaadtam neki, és kikötöztem. Bár az első szitu jobban tetszett.:D

2018. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy nálam 15 évvel idősebb férfival voltam. Nemis maga a szex volt jó, persze azis, hanem inkább a férfi. Ahogy láttam az arcán a kétségbeesettséget, mérlegelt hogy megtegye-e vagy sem mivel én jóval fiatalabb voltam. Meztelenül feküdtünk egymással szemben, nem tudta a kezét a hátamon tartani,néha 1-1 pillanatra megsimította a fenekem és folyton elnézést kért. Aztán a keze oda tévedt a puncimhoz és láttam az arcán mennyire tetszik neki az érintése. Nekem is nagyon jól esett pedig nem sűrűn szoktam élvezni a szexet. Utána pedig megdugott úgy mint még soha senki. Nekem ez egy nagyon szép emlék.:) 20/L
2018. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Le akartam irni az enyémet,de felizgultam a válaszoktól...
2018. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!