Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy felejtsem el ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ezt a fantáziát?

Figyelt kérdés
Hogy apám korúval szexelek, de ilyen ellenkezősen.
2021. júl. 22. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy?? Inkább éld meg 🤷‍♀️
2021. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Fogod azt elfelejted.
2021. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nézz korodbelinpasit, ha jól megdug eszedbe sem fog jutni.
2021. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Ha sugarbaby leszel, ez a fantázia ki lesz pipálva, és még keresel is vele.
2021. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon sok fiatal lány van aki tőle 20-30 évvel idősebbekkel dug. Van aki élvezetből van aki pénzért. Ha ez a vágyad akkor tedd meg, egészen biztos lesz olyan aki szívesen partner ebben.
2021. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Én is ilyesmiről fantaziálok sokszor. Vagyis pontosan arról, hogy egy vagy két 40-50 körülivel szexelek mindenhogy is. (19 éves vagyok) Egyszer olvastam egy szextörténetet ami nagyon megfogott. Abban az volt, hogy egy diáklányt épp az asztalon dugott egy idősebb tanár, a jobb jegyért, mikor egy másik tanár meglátta őket. Aztán ő kezdte dugni a lányt, a másik tanár szopatta. Kb. ezután egyfolytában idősebb pasikkal szexről ábrándoztam, erre masztiztam, sokszor most is. Vonzónak találok sok negyvenes pasit. De eddig szex nem volt egy ilyen koruval sem, nálam működik az, hogy ha nagyon beindul a fantáziam akkor nézek ilyen idősebb pasi tini lány szex videókat, többeseket és masztizok rá, utána sokkal jobb.
2021. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Álmodozás helyett valósítsd meg!
2021. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!