Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm szex közben sokszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szex közben sokszor rám szól, hogy lassabban mert be fog pisilni. Az orgazmus közeli állapot? Folytassam ilyenkor inkább?

Figyelt kérdés

Néhány pózban mikor mélyre megy neki, szétkarmolja a hátam és azt mondja lassabban, vagy ne olyan mélyre, sokszor meg is állít, mert mindig azt mondja, hogy be fog pisilni és nem tudja visszatartani.

Elélvezni még nem tudott hüvelyi úton, de azon gondolkodom ha ilyenkor nem hagyom abba talán összejön neki? Látom rajta hogy nagyon élvezi.


2021. júl. 23. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha miattad behugyozik nagy balhét fog csapni. De azért próbáld ki a poén kedvéért.
2021. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Igen folytasd
2021. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
94%

Én nekem fáj ilyenkor ezért kérem hogy álljon meg kicsit..pont ugyanígy csinálom én is mint a lány. Sajnos megjátsza hogy jó. Próbáld meg simogatni lent és csak később bedugni könnyebben elélveznek úgy a nők. Lehet hihetetlen de nem attól élvezünk el legtöbbször hogy bent jár egy farok.


37/N

2021. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

3: csak azoknak a pasiknak hihtetelen,akik nem tudják mire jó a csikló :D


a pisilés ingerhez hasonló érzés nekem a g-pont ingerlésnél szokott előjönni, ha nagyon el tudok lazulni, néha spriccelek ilyenkor.


ha kéri hogy lassíts, akkor ne folytasd.. lehet fáj neki hogy mélyen bökdösöd a méhszáját.. nem kellemes érzés elhiheted. nem attól lesz jó, ha minél mélyebbre tolod. elégítsd ki a csiklóját nyalva vagy dörzsölve, akár szex közben is lehet izgatni/ ő is tudja magának. sok nő nem képes hüvelyi orgazmusra, ott kevesebb idegvégződés van,mint a csiklónknál.


24L

2021. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Mi az a csik ló?
2021. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
5# A zebrának egy másik neve csak rövidítve van. Ahelyett, hogy csíkos ló csak azt mondjuk csik ló.
2021. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
vannak olyan nők akik bepisilnek szex közben mivel olyan inger váltódik ki ami miatt ez megtörténik.Lehet ő is egy közölük de lehet hogy csak fáj neki
2021. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!