Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka az együttlét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka az együttlét közben jelentkező vérzésnek?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltunk a párommal, és az aktus végén tűnt fel,hogy minden tiszta vér. Kicsit megijedtem, mivel fogamzásgátlót szedek, és még van belőle 2 szemem, egy sem maradt ki, még bőven később kellene megjönnie. Ma meg már csak barnás dolog volt ott, amikor megtöröltem, a tegnapi maradéka.. mi lehet ennek az oka? Sosem volt még hasonló..esetleg új póz,vagy túl durva volt ? Semmilyen fàjdalmat nem éreztem, és most sem érzek.Köszönöm előre is.
2021. júl. 25. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem voltál még szűz tegnap?:)

Nem épp menstruáltál?

Lehet hogy új póz volt és repesztett egyet a szűzhártyád maradékán.

2021. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Van ez így, gyenge érfalak. Izgalom hatására megtelik vérrel, és elpattan egy hajaszálér.

Van, akinek a nyár melegben, vagy futás hatására spontán vérzik az orra.

Neked meg a hüvelyben van ugyan ez. Semmi extra.

2021. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó ! :)
2021. júl. 25. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj nőgyógyászhoz, mert itt biztosan nem fogsz megfelelő választ kapni. Vérzés szex közben nem normális, főleg úgy nem ha azt írtad, hogy minden tiszta vér lett. Egyébént a méhszájseb egyik tünete is ez, én a helyedben holnap kérnék egy időpontot.
2021. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!