Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi 26 évesen is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 26 évesen is szûz , nem volt soha barátnője , semmi szeretetet nem kapott lánytól soha(még ölelés , kéz megfogása vagy csók sem volt) az tud olyan értelmi , mentális elbutulást ,szellemi leépülést okozni mint az időseknél a demencia?

Figyelt kérdés
Igen , mint a kérdés is mutatja sajnos azok a szerencsétlenek közé tartozom akik még 26 évesen is azon gondolkoznak milyen lehet egyáltalán szexelni. A kérdés azért fogalmazodott meg bennem mert láttam rengeteg kérdést az oldalon ezzel kapcsolatban , a huszon éves szûz férfiakról. Kivétel nélkül minden kérdésnél azt láttam , hogy ezek az emberek idegroncsok , szellemi leépülés van náluk ez a szerzetes/cölibátus életmód miatt. Az meg nem igaz mint sok válaszoló mondja , hogy azért nem kellenek senkinek mert hibbantak meg nem normálisak voltak mindig.Pont fordítva van: azért lettek nem normálisak mert bekattantak a nulla szerelmi/szexuális élettôl. Visszatérve a kérdésemre. Sajnos magamon tapasztalom , hogy egy roncs vagyok. Motiválatlan vagyok mindenhez. Gyakorlatilag nincs semmi célom. Nincs kedvem tanulni, dolgozni. A memóriám is egy nulla. Ha valaki mond nekem valamit akkor azt pár perc múlva már nem is tudom pontosan visszamondani. Úgy érzem , hogy teljesen elbutulok. Szerintem ennek az az oka , hogy 26 évesen még semmi szexben és szeretetben nem volt részem. Vajon szerintetek köze van ennek hozzá , hogy egy vesztes szerencsétlen alak lettem vagy csak alapból hülyének születtem?

2021. júl. 25. 20:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

3-as vagyok. Hagy kerdezzem már meg, hogy melyikre tudnád magad hamarabb rá venni? Hogy telefonálj egyet és valami átlagos kinézetű prostituáltal beszélj stb stb. Vagy oda allj egy sima no elé, és ismerkedjel vele, randizz, parazva az egyutleten s mindenen? Mert gondolom az első...

Tényleg keresel valami normálisat (idősebbet) , és egy az egybe megmondod neki, hogy szüzesség élvetelt szeretnel, de leginkább azt szeretném ha tanítanal, ugyan is sajnos 26 évesen tapasztalatlan vagyok, stb stb és szeretnék tapasztalatot, önbizalmat szerezni. És tudod miért? Mert prostinak nem fog számítani ha felsulsz! Neki csak az kell, hogy fizess! Neked meg tapasztalat. 30+osan meg a csajnak valószínűleg fog szamitani... De mondhatnam azt is hogy menj el egy pszichológushoz, de ezen az nem fog segíteni. A munkahelyi hozzaalasoddal részben egyet értek. Aki sikeres annak nyilván könnyebb a csajozás, de egy gyári munkásnak sem lehetetlen. Foleg, ha a csaj is a gyárban dolgozik... Eddigi írásaid alapján Te olyan lehetsz mint én. Én is utálom az eletem, csak én más miatt. :)

2021. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ezen. én is szűz vagyok,sokkal idősebb nálad, senki meg nem mondaná, se alacsony se kövér nem vagyok.Egyszerűen csak nem jártam ki azt az iskolát, ahol a csajozást tanítják.Masreszt az én sulimban még a csókolózás is tabunak számított.Ha bekattansz is, azt jó értelemben tedd.Ne úgy élj ,ahogy a hétköznapi emberek.Edzzél,dolgozz vegyél jó cuccokat szórd a pénzt tetováltass stb...
2021. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!