Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha együttlét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha együttlét közben sose sikerül elélveznem?

Figyelt kérdés

A párommal még elég friss a kapcsolatunk, és már egy hete érzem azt, hogy kielégületlen vagyok.

Többször is feküdtünk le a héten, de nekem alapból több ideig tart mire elélvezek. Mondtam a páromnak, hogy kielégületlen vagyok, de azt mondta nem tud vele mit csinálni....az hogy mellette fekszek az ágyban és magamhoz nyúlok az nem tetszik neki.

Aztán meg napról-napra feszültebb vagyok e miatt.



2021. júl. 26. 04:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem tud vele mit csinálni?? Ez ám a férfi,neki jó ennyi elég is...

Önző!

2021. júl. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy hogyan tud örömöt okozni, akkor nem mondhatja, hogy nem tud vele mit csinálni.
2021. júl. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem szánnék rá még egy hetet.
2021. júl. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod nem tud és nem is akar vele mit csinálni, nem fog ez működni. Olyan, mintha ürítő tartálynak használna, hisz nem érdekli, hogy te is élvezed.
2021. júl. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Ingyen pna vagy. Lépj le, ez egy önző hapsi.
2021. júl. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az elég friss kapcsolat azt hiszem lassan véget fog érni.
2021. júl. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Gyorstüzelő a pasi. Keress normálisat! Más út nem lesz.
2021. júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
figy, ha már az elején nem működik (és nem azért, mert még csiszolódni kell, hanem mert a pasi nem is akarja, hogy működjön), akkor később sem lesz jobb. Gondolkozz el alaposan, beszélj nagyon őszintén a pasival, és ha a rózsaszín ködben sem képes odatenni magát, akkor számíts a legrosszabbra
2021. júl. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Most az teljesen mindegy hogy valaki gyorstüzelő avagy sem,a lényeg hogy nem hagyom a partnerem kielégületlenül!!!Neki ugyanúgy megjár a kényeztetés kielégülés,nem csak önző módon nekem jó aztán ennyi.Normális esetben ugye!!! Mivel ez nem normális,így jobb ha elgondolkozol a továbbiakról…
2021. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha gyors, vagy rutintalan, abból még bármi lehet.

Egy hét kevés idő.

De ez a "jól van az úgy!" Szerintem piros lap!

2021. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!