Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok,szokszor előfordúlt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok,szokszor előfordúlt, hogy a párotok már nem bírja de ti még kívánjátok a szexet?Olyankor maszti, vagy irány a szeretőtök, vagy megpróbáljátok rábeszélni a rendszeres többesre?Sikerült rábeszélni békésen a rendszeres többesre?Hogy volt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 06:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj,de neked nem való még a párkapcsolat ha így gondolkodsz.Mi a barátom egy tényészcsődör akinek mindig teljesítenie kell?Két ember között a szexualitás nem így működik.Arra meg már meg sem tudok szólalni,hogy elmegy a szeretőjéhez...,most komolyan normális vagy?
2021. júl. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom szerinted, hogy működik egy kapcsolat de biztosan nem úgy ahogy te kigondoltad.

Ha en szeretek valakit, együtt vagyok valakivel nem jarok szeretőhöz és nem akarok többest kipróbálni sem. Ha éppen nem bírja tovább es nem akar szexelni de én igen, akkor sincsen semmi gond, van ilyen.

2021. júl. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 #2 és ha rendszeresen előfordul 10- ből 6x?-7x?
2021. júl. 27. 07:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre való az önkielégítés.

Nem, nem rohan az ember máshoz, csak mert a másik épp nem kapható valamiért.

2021. júl. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Egy olyan exem van, akivel részben a gyenge teljesítménye miatt szakítottam. Mindnen praktikát bevetettem, de neki sokkal alacsonyabb volt a libidója, és átlag 5 perceket bírt. Persze szeretem a nyalást, de hosszú távon hiányzik egy hosszú menet. Én eleinte vibrit használtam, aztán amikor rájöttem, hogy menthetetlen, szakítottam. Nekem a megcsalás a többes nem opció, de az őszinteség igen. És nem maradnék olyan férfival, aki nem tud kielégíteni.
2021. júl. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
5-ös.Teljesen igazad van.De szerintem egy nő sem maradna olyan férfival aki hamar elélvez.Én is gyorstüzelő vagyok nem tudok ellene tenni szerintem ez genetika.Mivel vágyom a sexre maradnak a prostik.
2021. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
6os lehet ellene tenni nekem is volt 3 nyomásos "szexem" és elkezdtem foglalkozni magammal hogy tovább bírjam és most már addig megy ameddig akarom (ha kell több óráig) na de az eredeti kérdés lehet hogy azért nem bírja a párod mert már a szeretőjétől jött és "lefárasztotta"
2021. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Hány éves vagy?:D
2021. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8'kicsoda?A kerdező vagy a kommentelő? Én 40 es pasi
2021. júl. 27. 13:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 30 évet letagadhatsz és nem azért mert fiatalosan nézel ki...
2021. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!