Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért még a fáj a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért még a fáj a szex?

Figyelt kérdés

2 hónapja vesztettem el a szüzességem és az elején fájt a szex de úgy hallottam az első alkalmak sokaknak szoktak.

Viszont eltelt 2 hónap, volt sok szex de még mindig fájni szokott nekem. Főként az elején, de a végén is elég erősen szoktam érezni hogy bennem van.

Ez mitől van? Hogy ne fájjon?


L



2021. júl. 27. 10:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Látom szépen elírtam a címet... Miért fáj még akart lenni.
2021. júl. 27. 10:24
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

mert nem beszélni nyelv jó



megfelelő előjáték megvan? elég nedves vagy? lehet túl szűk vagy, vagy épp a partnered túl vastag és azért

2021. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Orvos!
2021. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudom, nyelv tanulni suliba megyek vissza. 😁


Van előjáték és akkor is fájni szokott.

Orvos mit tud ezzel csinálni? Meg most ezt hogy mondjam el neki?

2021. júl. 27. 10:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
El tudod engedni magad?Lehet valami miatt feszült vagy….
2021. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az elején azért voltam feszült mert az első alkalmak voltak. Most azért vagyok feszült mert nem akarom hogy fájjon. De ha próbálom se tudom ezt az izgulást megszüntetni.
2021. júl. 27. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Gyakoroljatok sokat, esetleg nyaljon ki jól közvetlen dugás előtt, esetleg síkosítót is használhattok.
2021. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na ez itt a baj… erre görcsölsz rá hogy ne fájjon és hasonlóak… persze hogy annál jobban nem fog menni. Egyszer próbáld meg vagy egy kis pici ital ami feloldja a feszültséget hogy engedd el magad és csak az élvezet vezéreljen.Meglátod sokkal másabb lesz!
2021. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom úgy, köszönöm!
2021. júl. 27. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:

maszti közben próbáltad már vibrivel? úgy milyen?

meg a párod mennyire vastag?

2021. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!