Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, mennyire tartjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire tartjátok jónak az alábbi ajánlatot? Elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Az ajánlat: 10 ezer forintot adok 15 percért. Szex nincs, csak a nő veszi le a felsőjét és engedi, hogy a cicijét/felsőtestét, hasát csókoljam, simogassam. Én nem vetkőzök le. Csókolózni nem kell, de arcot, nyakat, fület szabad puszilnom.


Egy hölgyismerősöm említette, hogy meg van szorulva anyagilag, felajánlotta, ha takarítani kell, egy kis fizetségért megcsinálja. Gondoltam inkább a fenti alternatívát ajánlom fel neki.

Ti elfogadnátok ezt a lehetőséget?


2021. júl. 27. 11:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

8: ezt a 20%-ot hogy számoltad ki?

10: miért, ez nem tisztességes? Ugyanúgy "megdolgozik" érte azzal, hogy engedi...

És ha az itteniek véleménye nem mérvado, a tiéd miért lenne az?

2021. júl. 27. 14:01
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy elnézem neked midegy magyarázni. Menj mondd el neki mit akarsz, remélem legalább pofánvág és másoknak is elmondja. :)
2021. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ. Mennyire idegen számomra az illető,mennyire ismerem, mennyire megbízható, mennyire ápolt, nekem mennyire szimpatikus, mennyire diszkrét.
2021. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Normális nő ezen megsértődik és képen töröl. Teszem hozzá ha ilyen paraszt vagy me is érdemled.
2021. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Update: ma átjött. Felhoztam neki a témát... Meglepődött, zavarban volt a kérdéstől... Aztán kb. 5 perc "rábeszélés" után beleegyezett.:)


Utána nevetve mondta, hogy ez volt a legkönnyebb pénz, amit valaha is keresett.:)

2021. júl. 31. 19:03
 16/19 anonim ***** válasza:

15. Ok akkor viszont bejössz neki.

Adott erre utaló jeleket?

2021. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Dehogy jövök be neki!XD

Annyi, hogy tiszta, udvarias vagyok, normálisan beszélek hozzá. Tehát Nőként kezelem, tisztelettel bánok vele.

7 évvel idősebb nálam, két gyereke van - a férje elhagyta, azért is került ebbe a nehéz helyzetbe.

Ahogy mondta, ez a 10 ezer forint, a legkönnyebben megkeresett pénz volt az életében. Utána beszéltünk még, azt mondta, szexet semmiképp sem vállalna be. Szopásról nem kérdeztem (az annyira nem is érdekel), viszont lehet, hogy egy nyalásra még rábeszélem...:D szerintem simán belemenne.

2021. júl. 31. 20:13
 18/19 anonim ***** válasza:
Na, majd írd meg azt is, hogy arra mi volt a reakció! 😉
2021. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17. Én nem vennék rá mérget.

Nem vállalta volna ha nem tetszenél neki sztem hajts rá.

2021. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!