Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő aki elfogadná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki elfogadná párja alábbi fétisét?

Figyelt kérdés

Engem izgat az orgazmus kontroll, így az erényöv viselése is. Viszonyt az eddigi tapasztalataim, illetve neten olvasottak alapján jó ha ezt minden századik nő kedveli, és talán minden ötvenedik elfogadja, de csak a párja kedvéért. Tényleg ennyire nem elfogadható a legtöbb nőnek ez a fétis? Vannak egyáltalán olyan hétköznapi nők (nem dominák vagy hasonló) akik ezt elfogadnák vagy netán örömüket is lelnék benne?

Tudom hogy sokan betegnek tartják, szerintük kezeltetni kellene az ilyen embereket, de most nem az ő véleményükre vagyok kíváncsi. Köszönöm!



2021. jún. 21. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Én a masztizás visszafogására vetettem fel az ötletet, de párom elutasította. 24/F
2021. jún. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Biztos van.

Én nem vagyok ilyen.

2021. jún. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Biztos van ilyen de én nem mennék bele ilyesmibe
2021. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Én simán elfogadnám, sőt engem az is izgatna, ha ő irányítana engem és mondaná meg, hogy én mikor élvezhetek el. 🙂 L
2021. jún. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
A legtöbb ember normális. Azért vannak kivételek.
2021. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem se férne bele, egyszerűen nem tartom normális dolognak.
2021. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom mi az igazan vmi fém lakatos pelenkat kell hordani es ennyi?
2021. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez hülyeség, nincs semmi értelme,minek az orgazmus kontroll, a szexet élvezni kell nem kontrollálni.
2021. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Nekem mindegy. Engem a spiritualizmus izgat, nem az ilyen emberi dolgok.
2021. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ezzel semmi baj, kedves kérdező, aki pedig betegesnek tartja, azzal egész egyszerűen ne foglalkozz. Előbb-utóbb egészen biztosan találni fogsz egy olyan nőt, akinek tetszik ez a fétis, és akkor már végképp nem fog számítani mások véleménye. Egyébként szerintem mindenkinek van legalább egy olyan fétise vagy fantáziája, amit mások furcsának tartanának - még azoknak is, akik a tiédet nem normálisnak nevezik. Amúgy meg kit érdekel, hogy mi számít normálisnak?
2021. jún. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!