Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vélemény a nyitott házasságról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény a nyitott házasságról külső szemlélőként?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok fiúk/lányok ha felajánlanák hogy lehetsz az egyikük szeretője a kapcsolatnak (veled ellentétes neműé) elfogadnád?

Az egyetlen feltétel, hogy nem engedhettek érzelmeket a kapcsolatba. (Tegyük fel hogy az eseted az adott személy)

Ha elfogadnád miért?

Ha nem fogadnád el, miért?


2021. júl. 27. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnám, de hosszú távon úgysem fog működni, előbb utóbb lesznek érzelmek, főleg ha már alapjáraton is bejön a másik fél.
2021. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szingli vagyok, ezért én elfogadnám. De valoszinu, hogy én se tudnám éveken át csinálni. Egy évnél tovább nem csinálnám, mert bevallom, valoszinu nálam is kialakulna valami érzelem a nő felé. De igazábol ez csak feltetelezés, mivel még konkrétan nem volt ebben részem.

30F

2021. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mások azt tesznek, amit akarnak, és elhiszem, hogy boldogok. De én nem fogadnám el saját kapcsolatban. Ezért felesleges megházasodni, előbb vagy utóbb véget fog vetni a kapcsolatnak. Hiába a feltétel, az érzelmek maguktól alakulnak ki, nem mindig lehet határt szabni neki. És én olyan férfit szeretek, aki ki tud teljesen, hiányérzet nélkül elégíteni, ilyenkor egyáltalán nem vágyom másra. És nem tudnám elviselni, hogy mással szexel a párom, vagy hogy őt nem zavarja, hogy én mással vagyok.
2021. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
#megcsalás
2021. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadnám de hosszú távon nem bírnám.

Ha nekik igy jó csinálják.

2021. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!