Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal de így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal de így?

Figyelt kérdés
Egy hosszabb párkapcsolaton vagyok túl és egy darabig nem is vágyom újabb komoly hosszú távú kapcsolatra, viszont a szexet eléggé igénylem. Van egy férfi akivel csak jóban vagyok, egyetemről ismerjük még egymást.Mindig mondja hogy pasizzak meg kérdezgeti hogy milyen férfiak jönnek be. Látom hogy mindig jól közel szokott jönni hozzám hogy hátha történik csók vagy valami. A bökkenő csak az, hogy neki van csaja. Egyébként eléggé tetszik a srác, mikor oldalról ránéztem váratlanul lekapott, de a nyelvét nem használta. Aztán mondta hogy tuti hogy nem így képzeltem a találkánkat és hogy lentebb szeretnék-e valamit. Hát hárítottam mert tudom hogy foglalt ember viszont nem tudom hogy akkot minek próbálkozott be. Részemről okés lenne 1-2 kör, de neki meg csaja van és én nem akarok beleszólni, de lehet nem minden megy jól köztük ha a csávó más csajokra mozdul rá.

2021. júl. 28. 06:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Gerinctelen féreg a pasi. Ennyire tartod magad, hogy ilyeneknek tedd szét a lábad?
2021. júl. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

te tudod neked belefér e ez a dolog


nekem volt más feleségével dolgom, DE ott kihűlt házasságról volt szó ahol mind2 félnek volt más és együtt nem nagyon volt már semmi


egy olyan kapcsolatba nem rondítanék bele ahol szép is jó minden, vagy próbálkoznak a felek a javításon


neked kell tudnod mi az ami belefér számodra

2021. júl. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Te már eldöntötted mit csinálsz, valójában nem is tettél fel kérdést, csak odatettél egy kérdőjelet (mert másképp nem engedi a rendszer)

Csak két dolog

1 az a szemét aki megcsalja a párját, úgyis megteszi, veled vagy nélküled. Kérdés akarsz-e bármit ilyen féregtől

2 miután minden lyukad jól megbaxta, azért próbából képzeld magad a csaja helyébe.

Kellemeset

2021. júl. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Voltam már házas férfival. Soha nem derült ki azért volt jó. Én bennelennék a helyedben.
2021. júl. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél egy vibrátort, és keress egy férfit, aki bejön. Addig kibírod a vibriddel.
2021. júl. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Féreg egy ember. Legalább neked legyen eszed bmeg.
2021. júl. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Neked kell eldönteni, hogy akarod-e vagy sem. Ha össze is jössz vele, akkor se te vagy a rossz hanem aki félrement. Szóval ha tetszik a srác, és akarod akkor tedd meg, ne az itteni irigy beszólogatókra hallgass!
2021. júl. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

ja értem akinek erkölcsi mércéje van az irigy #7es?

nem csak a srác tulok, hogy ezt tette, de a csaj is hogy belemenne. ennyi önértékelése van

2021. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

#8 Itt legkevésbé látom az erkölcsi mérce jelenlétét! Ha nő a kérdező akkor nyaliznak nekik ha pasi szeretne segítséget akkor nemhogy segítséget nem kap, de még el is mondják mindennek.

A témához hozzászólók nagyrésze irigy magányos pasi, ha le merem írni, hogy van barátnőm, akkor ezek egyből nyomják is a piros X-et.

Kérdezőnek is a saját döntése, hogy belemegy-e ebbe a kalandba vagy sem, én ettől még nem itélem el, mert ahogy a mondás is tartja, az vesse rá az első követ aki nem vétkezett valamiben.

2021. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
a pasi egyértelműen benne lenne dolgokba, onnantól kezdve a te döntésed, hogy te akarod e a bonyodalmakat.
2021. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!