Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a baja az olyan férfiaknak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja az olyan férfiaknak, akik csak online (csetszex, webkamera, telefon) akarnak szexelni?

Figyelt kérdés
Ha azt mondom nagy bátran, hogy ezeket majd személyesen, tehát találkozzunk, akkor arra kifogás van. Én úgy gondolom, egy egészséges szexualitású férfi ha választhat hogy a vágyait online, vagy személyesen élje meg (pláne ha erre lehetősége is van) akkor az utóbbit választja. Mi a baja az olyanoknak, akik nem szüzek, jóval 40 felettiek, és a szexet mégis csak online akarják?
2021. júl. 28. 21:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Utolsó szerintem ez nem vicces hanem szánalmas az adott férfire nézve.
2021. júl. 28. 22:25
 12/26 anonim ***** válasza:
Számomra természetes, hogy online maszturbálok azzal a nővel, akivel éppen ismerkedem. Élőben csak akkor csinálnám, ha ő az igazi és szerelmes vagyok belé.
2021. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
12-es de találkozni sem akarsz vele, és neki ezt előre meg is mondtad? Vagy ámítod hogyha majd találkoztok stb stb?
2021. júl. 28. 22:32
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

én is csináltam sok dolgot online, bár ha valakivel annyira jól alakulnak a dolgok élvezetesebb élőben csinálni mindent is :)


szerintem 40+-osoknál házasság vagy barátnő, szexpartner, valaki van a háttérben aki miatt nem akarnak találkozni, bár ez nem korfüggő

2021. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mindkét félnek megalázó, ha csak maszturbációs pótlék a másik részére - és ezt nem beszélik meg elore.
2021. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem hitegetek senkit. Egyszerűen csak nem szereetnék olyan személlyel találkozást szervezni, akivel a szexualitáson kívül semmi közös nincs bennünk és nem érzem úgy, hogy fejlődni tudnánk egymás mellett.

Nem fogok megmozdulni miatta, ha összesen ennyi érv szól mellette.

2021. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
15-ös szerintem annak aki ilyenre rá akarja venni a másikat úgy hogy közben hitegeti is, az minden csak nem megalázó. Az meg nem érdekli hogy a másikat kihasználná vagy ha sikerül is akkor kihasználja.
2021. júl. 28. 22:41
 18/26 A kérdező kommentje:
16-os akkor konkrétan közlöd hogy online szex és találkozas sosem lesz? Ezt akkor meg is mondod így a másiknak?
2021. júl. 28. 22:42
 19/26 anonim ***** válasza:
Na és a másiknak? Nekem pl vannak nem mindennapi dolgaim, egy sima 'randi' elott mindenkepp jo felcsigazni a masikat, latni erdekli -e egyaltalan... de ezt online megélni nem lehet.
2021. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Kicsit ellentmondásos nekem amit írsz.
2021. júl. 28. 22:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!