Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a baja az olyan férfiaknak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja az olyan férfiaknak, akik csak online (csetszex, webkamera, telefon) akarnak szexelni?

Figyelt kérdés
Ha azt mondom nagy bátran, hogy ezeket majd személyesen, tehát találkozzunk, akkor arra kifogás van. Én úgy gondolom, egy egészséges szexualitású férfi ha választhat hogy a vágyait online, vagy személyesen élje meg (pláne ha erre lehetősége is van) akkor az utóbbit választja. Mi a baja az olyanoknak, akik nem szüzek, jóval 40 felettiek, és a szexet mégis csak online akarják?
2021. júl. 28. 21:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi a kuki
2021. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Házasok
2021. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
ilyenekkel szóba se állj.
2021. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Szájhősök, nősek vagy merevedési problémáik vannak és nem akarnak beégni.

Van sok pasi, aki így éli ki a változatosság utáni vágyát, de valójában nem akarja megcsalni a párját és ennyitől ki is elégül.

Vagy annyira azért nem vonzódnak hozzád, hogy a tettek mezejére is lépjenek, de amíg nem jön össze egy igazán vonzó nő számukra, addig te is jó vagy ilyen szinten. De simán lehet, hogy vonzódnak is, de tényleg csak ennyire akarnak kalandozni, mert a párjukat azért nem akarják megcsalni.

Olyan, hogy eljátszanak a gondolattal, de nagyobb bennük a gát.

Pont ez a 40-50 éves korosztály a kapuzárásos, szóval van aki elég tudatos ahhoz, hogy megálljon, de így mégis kiéli valamennyire a titkos vágyait.

2021. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Most majd kiírtam ami hirtelen eszembe jutott, de visszafogtam magam. Lényeg hogy van bajuk ezek szerint, mert behülyítenék a nőket. Online szexre rávennék őket, és amikor a nő a valóságban (is) akarná akkor hello szia azt sem tudom ki vagy?
2021. júl. 28. 22:08
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ígértek egyébként többet? Én nőként mentem már bele úgy szaftos párbeszédbe, hogy soha nem ígértem, hogy ennél több lesz. Csak a magánéleti és szexuális űrt akartam betölteni, mint azzal, hogy a gyakorin a szexrovaton lógok, de ennél többet nem akarok idegenektől.
2021. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Persze hogy igértek! Párkapcsolatnak kapcsolatnak állították be. Sok aktív kommunikáció, a másik magánélete munkája stb. Nem online szexoldalakon történtek ezek. Tehat nem online szexpartner kereső oldalakon.
2021. júl. 28. 22:19
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként ez megfelel az ismerősi körben a flörtnek. A flörtölő pasik nagy százaléka soha nem menne bele többe, csak így visznek izgalmat az életükbe. Ha a személyes ismertségnél nem lenne gáz a szexchat, az is beleférne nekik anélkül hogy valójában le akarnának feküdni az adott nővel.
2021. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Egy férfi barátommal sem flörtöltem és ők sem velem. A barátság az más mint egy kapcsolat. Legalábbis számomra.
2021. júl. 28. 22:23
 10/26 anonim ***** válasza:
59%
Ilyenkor a magánéleti párbeszéd csak ráhangolódás a szexre. Az online szexre.:D Ezek tényleg nem is akarnak többet, mert valószínű nősek. Nagyon sok férfi igényli a ráhangolódást egyébként azoknál is, akik amúgy vevők egy-két valóságos körre. Kell nekik a barátnő feeling, mert akkor jobb a szex. Ettől még nem akarnak semmi többet, csak szexet. Vagy csak online szexet.:D
2021. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!