Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs orgazmusom, pedig az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmusom, pedig az eleje fele squirting is volt. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Oszinten szolva nem igazan erdekelt sosem a testem, nem tudom mi a jo, az elso szex elott sem maszturbaltam. Most hogy szexelek akkor se, egyezeruen nincs igenyem ra

Mostansag a squirting is nehezen megy, a csikloim meg meg sosem volt

Szerintetek lelki okai lehetnek?

Nem ismerem a testem, nem fedeztem fel es annyira sosem erdekelt

Illetve nagyon hamar elfaradok, amikor felul vagyok erzem mennyire jo de abbahagyom mert elfaradok


A kapcsolat nagyon jo, mindent megteszunk egymasert de sokszor nagyon benanak erzem magam mint szexelo egyen...

Az elso szex elott fogamzasgatlot szedtem egy eve, lehet ezzel is baj lehet?

Tipp? Hogyan erhetnenk el a gyonyort?



2021. júl. 29. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
megválaszoltad a kérdésed
2021. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
tehát most gumival megy a dolog ezelőtt meg anélkül? Lehet elszáll az ihlet ettől? de vigyetek be kis változatosságot, az sose árt, próbáljatok ki valami újat, vegyél fel ilyen ezt a csipkés nem tudom hogy hívják ruhát :D stb... rátok bízom a részleteket, de én pl férfi vagyok, volt nekem is hogy nem ment, túl stresszes voltam akkor...
2021. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Gumi nelkul
2021. júl. 29. 14:15
 4/13 anonim ***** válasza:

Ki kellene próbálni fogamzásgátló nélkül - a hormonok meg tudják változtatni a libidódat.

Hány éves vagy? Mióta szexelsz?

2021. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
20 vagyok es december ota szexelek
2021. júl. 29. 14:31
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy ideírsz és ilyen kifejtősen mindenképp azt jelenti hogy szeretnél ezen változtatni. Mégha el is hanyagoltad eddig a tested. Tessék felfedezni magadat hogy milyen amikor magadnak csinálod, el tudod el juttatni magadat orgazmusig és spriccelősig.

Ha megismered magad akkor tudsz segíteni a másiknak is hogy megismerjen téged.

2021. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyitottság, saját tested megismerése, kommunikáció a problémáról. Ezeket próbáld meg...de szerintem lehet, hogy aszexuális vagy.
2021. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem kijelenteni ennyiből hogy valaki aszexuális, az nagyon merész. Mindig kívánom , de lélekben valami nem jó
2021. júl. 29. 16:33
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező: nem jelentette ki, csak azt írta, lehet, hogy az vagy.

Az jó jel, hogy kívánod, annak kéne utánajárni, mi is a gát benned.

2021. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%

Hát bocsánat előre, de :

Ha hozzádér a partnered és nem leszel libabőrös tőle, akkor az csakis egy lagymatag szenvedés lesz neked. Lehet hogy ő elélvez, de neked így soha nem lesz jó.

Sajnos azt kell mondjam, hogy nem illetek össze szexuálisan. Lehet, hogy a világ legrendesebb-aranyosabb pasija, de sajna vele van a baj, mert neki kellene ebből kizökkenteni tudni téged.

A másik, hogy kielemezve, hogy onnan nyomd erre az ujjad, vagy itt simogasd eminnen módon "megtanulva" szexelni (ez nem szeretkezés), az se jo semmire, hosszútávon se. Csak neked ez mai probléma, tudom. De 5 év múlva eszedbe jut, hogy na az a hülye a GYK-n milyen jól megmondta.

2021. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!