Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretek nyalni s mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek nyalni s mindig olyan nőt keresek 20 év körül aki imádja de mostanában alig találok, hol lehetne megismernem ilyen lányt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha tudsz csajozni akkor bárhol, a nők többsége amúgy is szeret nyalni, sok sikert :) Arra sajna nincs ötletem hol vannak 20 éves nők akik alig várják jöjjön már egy anonim vadidegen és jól nyaljon már ki (az biztos hogy nem a GyK-n lesz) de ha találsz ilyen helyet akkor szóljál nekem is 😂
2021. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
*szereti ha nyalják
2021. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Ma esti Jóska szex hirdetését láttuk, mert nyomi ahhoz h fel szedjen egy lányt és utolsó kártyaként itt próbálkozik hátha bármilyen hüvellyel rendelkező nő nemü fel ajánlást tesz a hős nyaló gépnek.
2021. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Itt vagyok. 😋
2021. júl. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Értem, tehát állításod szerint a többség nem szereti. El kell keseritselek, mert nincs igazad, ami arra enged következtetni, hogy te nem nyalsz jól, vagy annyira jól, hogy élvezhető legyen.
2021. júl. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Gaz vagy nem gaz, szeretem habzdolni a noket, sok lannyal es novelnvoltam msr es egyertelmuen meg tudom erositeni en is, hogy a jelenlegi iskolas-egyetemista lanyok kozott feltunoen sokan vannak akik nem elvezik a nyalast vagy csak rovid ideig igenylik.


A most 28-30 evesektol felfele sokkal tobben szeretik es igenylik.



Vajon ahhoz van koze h egyre tobb kiscsaj vibratorozik (rezgo vibrivel is) vagy szimplan agyilag eretlenek, vagy ez az egyebkent is a mindennapokban is felszines gondolkodas uralja a szexualis eletuket is? nemntudom tenyleg...


30/F

2021. júl. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Már mind ki van nyalva!
2021. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen. Végre sikerült.
2021. aug. 1. 22:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te szereted csinálni, de az is lehet, h a lányok nem szeretik, ahogy csinálod. Mert annyira érzékeny dolog ám az, hogy ha csak egy kicsit is nem jól csinálod, akkor még akár fájhat is, nem hogy élvezetet nem nyújt... És ahogy előttem is írták: ha tényleg jól is csinálnád, nem itt hirdetnéd magad, hanem a lányok adnának kézből kézbe...
2021. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pedig aki kipróbálta feledhetetlent kapott.
2021. aug. 14. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!