Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harminc körüli házas , vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc körüli házas , vagy kapcsolatban élő nők , ha megismernétek egy , fiatalabb s számotokra , rendkívül vonzó , szimpatikus férfit , aki udvarolni kezdene nektek ,, mennyire lenne nehéz , vissza utasítanotok a férfi szándékát ?

Figyelt kérdés

Nekem 30 - évesen a komoly barátnőm mellet , megismerkedtem , munkakapcsolat lévén egy akkor 17 - éves , nagyon szexis , kiváló , szép alkatú lánnyal , aki felajánlotta nekem , hogy szívesen találkozna velem , munkaidőn kívül is egy közös program keretében !

Nagyon nehéz volt , döntést hoznom , oly annyira , hogy bele ízzadtam , de végül , nemet mondtam !



#Davson
2021. jan. 16. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem ment volna az hogy nemet mondjak :D
2021. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, én megtörtem volna. Példakép vagy tesó!
2021. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
öreg bika már nem szalad le a hegyről.. ha új nőstény kerül a karámba.. majd feljön, ha akar, és megdugom ha lesz kedvem. :-) nem volt! helyesen tetted. Én is talán mostanában vagyok erős. (hál istennek csökken a kisértés is)
2021. jan. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

te meg mit művelsz a vesszőkkel és szünetekkel? Még sosem láttál írott szöveget? Kifolyik a szemem. Mint valami fogyatékos...


A kérdésed pedig annyira általánosít, és egy kamu személyes anekdotára épül, hogy értelmes választ nem is lehet rá adni. Mindenki meghúzza valahol a saját határait ilyen téren, amikhez szituációtól függetlenül tartja magát.

2021. jan. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

(3): akkoriban még a teljesítményem csúcsán éreztem magamat , tehát simán elbírtam volna egy 17 - éves lánnyal !

Csak én megtudtam állni , hogy ne csak a farkammal gondolkozzak , fel tudtam mérni , hogy mit akarok , mik a céljaim hosszú távon .

Tehát , mérlegeltem a döntéseimet , ennek ellenére nagyon nagy volt bennem a kísértés és nagyon nehéz volt kimondanom azt , hogy (NEM)!


Kedves (4) -s ! Teljes mértékben igazad van , szörnyű ahogyan feltettem a kérdésemet , tele vesszőkkel!

Már én is látom !

Nem tagadom a helyesírásom hagy némi kívánni valót , maga után .

Ettől függetlenül a történetem igaz,valóban megtörtént velem , még ha nagyon hihetetlen is !

Attól , hogy saját magunkkal nem történnek meg hasonló dolgok , vagy élmények , szituációk mint esetleg másokkal , az még nem jelenti azt , hogy más emberekkel sem történhet , vagy hogy nem történt meg !

2021. jan. 17. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Vesszők és mondatvégi írásjelek elé nem teszünk szünetet. Vissza az első osztályba.

Az hogy teljesen random dobálod a vesszőket a szövegbe, ezáltal össze-vissza töröd és értelmezhetetlenné teszed a mondataid, szintén borzasztó. Nem értem hogy lehet valaki írásképtelen úgy, hogy mindenhol írott szöveg veszi körül. Ha nulla ember ír úgy ahogy te, akkor te miért gondolod hogy ez elfogadható?


A döntéseddel pedig nem értek egyet, én 30 évesen sorra dugtam a tini lányokat, aztán megállapodtam és már nem nyáladzok utánuk, mert semmi nem maradt ki az életemből, te pedig azóta ezen görcsölsz. Tipikusan arról tudod, hogy nem jü döntést hoztál, hogy utólag kattogsz rajta. Mivel szellemileg lecsúszott arcnak tűnsz, gondolom nem volt túl sok lehetőséget jó csajokat dugni, így duplán emészthet a kihagyott ziccer (már ha igaz).

2021. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

(6) Hát köszönöm az őszinte kritikát ! Mindig elvártam s el várom az őszinteséget mindenkitől , sajnos nem minden emberről mondható ez el ! Az őszinteségeddel megtiszteltél , még ha nem is lelkesít a véleményed !

Lehet , hogy van igazság abban amit nekem írtál és lehet , hogy nem vagyok egy agytröszt, de én is ugyanolyan ember vagyok , mint bárki más ! Lehet egy ember tanult , sikeres az életben , de ez még nem jelenti azt , hogy emberileg több ! Én a Magyar tantárgyat szerettem , még a nyelvtant is , sajnos valamiért nem alakult ki bennem , máig sem az az érzék a nyelv iránt, de folyamatosan akarok fejlődni ebben , van még hava fejlődnöm , de nem akarom feladni !

Ami a lányokat illeti , valóban nem volt sok az életemben , de nem azért , mert én műveletlen , agyalágyult , szellemi fogyatékkal élő ember vagyok , hanem mert nem csak engem , hanem én is megválogattam , hogy kivel kezdek ki ! Lehetett volna több barátnőm is , de engem nem a komolytalan nők vonzottak , nekem hosszútávú elképzeléseim voltak inkább !

És igen , voltak akik engem utasítottak el , de általában azért , mert vagy nem voltam számukra szimpatikus , helyes , jó humorú , nagy dumás , vagány s szép arcú srác , vagy magában a sajátos természetem nem tetszett nekik .

De szerintem ez mindenkivel elő fordult már életében !

Vannak dolgok melyeket , megbántam és vannak aminek örülök , hogy annak idején , jól döntöttem !

2021. jan. 17. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!