Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális a fantáziám, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a fantáziám, vagy túl perverz, hogy arról álmodozom, hogy valaki ráüljön a számra?

Figyelt kérdés
Eddig csak 1 lánnyal sikerült megvalósítani, de ő sem engedte sokáig, mert szerinte is, ahogy a többiek szerint is ez "olyan undorító", meg "kínos dolog", stb. Tényleg így van? Engem ez izgat, de nincs akin kiélhetném.

2021. júl. 30. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves voltál te illetve apartered amikor kipróbálhattad? Mert pl én 20 alatt szintén kínosnak éreztem, hogy ráüljek volt párom arcára, de azért, mert tinikor, önbizalom problémák, szorongás és minden egyéb miatt amin egy serdülő lány átesik. Viszont most 22 évesen már imádom csinálni, nem érzem kínosnak egyáltalán mivel megvan a kellő önbizalmam hozzá hogy egy ilyen kiszolgáltatott szituban ia jól tudjam érezni magam.
2021. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is ez az egyik fétisem . Valóban észre vettem , hogy még párkapcsolatban sem igazán hajlandóak a nők erre, amit meg is tudok érteni illetve nem is.
2021. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel a csaj kicsit visszafogottabb volt. Mond azt hogy alulról szeretnél nyalni és guggoljon feléd ennyike. S lehetőleg ne az első együttlétnél gyere elő kívánságlistákkal, hanem csak az után hogy párszor már dugtatok.
2021. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Most ezt nem értem. Lányként. Ilyet nem is hallottam, hogy vki ettől tartana o.O
2021. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez alap.
2021. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Twastar ***** válasza:
48%

Ahogy 3 írta.

Plusz megteheted, hogy miközben nyalod, alányúlsz tenyérrel a popsija alá és átfordítod magadra.

Vagy már eleve elkapod, ahogy száll be az ágyba és magad fölé húzod.

2021. aug. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!